شهید رحمانعلى اسکندرى

شهید رحمانعلی اسکندری

وصیت نامه شهید رحمانعلی اسکندری

تاریخ‌تولد:۱۳۴۸/۰۲/۲
تاریخ شهادت :۱۳۶۳/۰۴/۱۴
بسم الله الرحمن الرحیم و به نستعین و هو خیر معین
«ربنا افرغ علینا صبرا و ثبت اقدامنا و انصرنا على القوم الکافرین»بقره ۲۵۰
«ما راست قامتان جاودانه تاریخ خواهیم ماند» شهید مظلوم بهشتى
به نام کسى که جانم دردست قدرت اوست. اگردرمیدان جنگ با هزارضربه شمشیربمیرم، این مرگ برایم گواراتراز آن است که در بستر و در راه جز خدا جانم را بدهم. على (ع)
با سلام و درود بیکران بر مهدى موعود یگانه منجى عالم بشریت، و نایب برحقش امام امت و سلام و درود بر امت شهید پرور و شهیدان مکتب توحید.
اى خمپاره‌ها و ترکش‌ها، مرا در خون خودم بغلطانید و پاره، پاره‌ام نمایید.

خدایا!عاشق تو هستم، دعایم را به فضل و کرمت، اجابت کن و مرا از این دنیاى خاکى به سوى خودت، به سوى حیات جاویدان، به سوى درگاهت و به سوى آخرین منزلگاه همه انسانها از راه شهادت موفقم گردان، تا باشد که در برابر خون شهیدان، شرمگین و خجل از خودمان نباشیم. خدایا! در راه رضاى تو از پدر و مادر و … جدا شده‌ام تا در صدور اسلام به تمام افراد و جهان کوشش کنم، اگر چه در این راه جان خود را فداى اسلام عزیز نمایم و تا آخرین قطره خونى که در بدن دارم در برابر دشمنان اسلام، ایستادگى خواهم کرد.
و درآخر، از مردم حزب الله تقاضامندم، امام را دعا کرده و فرامین امام را به نحو احسن انجام دهند و در گرفتن حق مظلومان بکوشند و آنانى را که دنیاپرست هستند، بگویید که همه با دست خالى از این دنیا خواهند رفت، با یک کفن، چرا این مقدار مال جمع کرده‌اند و به جبهه‌هاى اسلام، کمک هاى بیشترى، نمى‌نمایند و در هر لحظه به فکر جبهه‌هاى نور علیه ظلمت باشید و دعاهاى کمیل و توسل و دیگر دعاها را فراموش نکنید و هر بار پیروزى رزمندگان اسلام بر کفر جهانى را از خداوند متعال بخواهید.
والسلام                        
رحمانعلى اسکندرى (امضا)

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code