حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. ساعت تعداد کل نوشته ها : 6312 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد دیدگاهها : 363×
شهید ذوالفقار احمدی
1

تاریخ‌تولد  :1346/12/2 تاریخ شهادت  :1364/01/17 بسم الرحمن الرحیم کسى که بدون وصیت نامه از دنیا برود، مثل کسى مى‌باشد که درزمان جاهلیت از دنیا رفته است«پیامبر اکرم(ص)» «و لا تحسبن الذین قتلوا فى سبیل الله  امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون»آل عمران ۱۶۹ کسانى که در راه خدا کشته مى‌شوند، آنها را مرده مپندارید، بلکه […]

پ
پ

تاریخ‌تولد  :1346/12/2
تاریخ شهادت  :1364/01/17
بسم الرحمن الرحیم

کسى که بدون وصیت نامه از دنیا برود، مثل کسى مى‌باشد که درزمان جاهلیت از دنیا رفته است«پیامبر اکرم(ص)»
«و لا تحسبن الذین قتلوا فى سبیل الله  امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون»آل عمران ۱۶۹
کسانى که در راه خدا کشته مى‌شوند، آنها را مرده مپندارید، بلکه زنده‌اند و در نزد خداى خود روزى مى خورند«قرآن کریم»
به نام الله  وصیتم را شروع مى کنم. شهادت مى دهم خدا یکتاست. جز او معبودى دیگر نیست و شهادت مى دهم به پیامبران که اولین آنها حضرت آدم و آخرین آنها پیامبر اکرم (ص) رسول الله  مى باشد. سپاس بیکران برخداوند یکتایى که بعد از سالهاى خفقان و جهل و گمراهى رهبرى پیامبرگونه به ما عطا فرمود که ما را از راه ضلالت نجات مان بخشید.

اى مردم حزب الله  آخرین ساعات روز عاشورا، سرور آزادگان، سالار شهیدان در سرزمین کربلا بعد از به شهادت رسیدن ۷۲ تن از بهترین یاران خود فرمود:«هل من ناصر ینصرنى»آیا کسى هست که بدین جدم یارى کند؟

اماحسین جان!

اگر چه در روز عاشورا نبودیم تا یاریت کنیم، اما در این زمان به فرزندت امام خمینى لبیک گفته به یاریش شتافتیم.
خدمت پدر مهربان سلام، پدرجان! تو نه تنها پدرم بودى، بلکه بیش از پنج سال نداشتم که مادرم را ازدست دادم. به جاى مادرم تو زحمات مرا متحمل شدى. پدرجان! اگر لیاقت شهادت را داشتم و شهید شدم،امیدوارم حلالم کنید.
به خدمت برادر بزرگم ابوالقاسم و جمشید، سلام برادران! از تمام همسایگان از همسنگران و از اهالى اردجین برایم حلالیت بگیرید.
اى مردم حزب ا!لله  باور کنید، کاروان سیدالشهداء در جبهه ها در حرکتند. شهدایى که تا حالا رفته اند،خودشان را به آن کاروان رسانیده اند. اما بزرگترین مسئولیت را براى ما گذاشته اند؛ما باید ادامه دهنده راه آنها بوده وپیام شهدا را زینب وار به تمام جهانیان برسانیم.
اما پیام بنده به عنوان یک شهید این است که شما را قسم به خدا، امام عزیز، رهبر عزیز را تنها مگذارید و پیام دیگر اینکه برادرانیکه در جبهه ها شهید مى شوند، سلاح آنها را برداشته، سنگرهایشان را خالى مگذارید. تامى توانید، جهاد کنید. یکى از درهاى بهشت، جهاد است.
پدر جان!

اگر جنازه من به دست شما رسید، پیش محمد افضل گروسى دفن کنید. نمى خواهم بر سر قبرم سنگ گران قیمت بگذارید، یک تکه حلبى هم باشد، راضى هستم. پدرجان! اگر خواستى، برایم گریه کنى، در جاى خلوت گریه کن؛چون منافقین خوشحال مى شوند.

پدرجان! صبر داشته باش. اگر منافقین ببینید شما ناراحت هستى، آنهاخوشحال مى شونداما اگر ببینید تو صبردارى و خوشحالى،آنها از خوشحالى تو رنج خواهند برد. باز به شما جوانها سفارش مى کنم که به وصیت و به پیام شهدا عمل کنید. جبهه ها را خالى نکنید. پشتیبان امام عزیز باشید به حرفهایش گوش کنید  و بدان عمل کنید.

مالاً و جاناً به جبهه کمک کنید. چطور که تا حالا کرده اید. من کاره اى نیستم از زحماتشما تشکر کنم. اجر شما را خدا خواهد داد، چون براى رضاى او داده اید.
خداحافظ همه شما، پدرم، برادران و برادرزادگان و فامیل ها و مردم حزب الله .
خدایا، خدایا، تا انقلاب مهدى خمینى را نگهدار، آمین یا رب العالمین.
اى وصیت نامه که مى روى به سویش از سوى من ببوس، رویش والسلام علیکم و رحمه‌الله وبرکاته              
مرگ بر آمریکا ـ مرگ بر شورورى ـ مرگ بر صدام
ذوالفقار احمدى                              

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.