• صفحه اصلی
  • >
  • اخبار
  • >
  • شهید داود مرادخانی و رحمان بهرامی اولین شهدای مدافع حرم زنجان

شهید داود مرادخانی و رحمان بهرامی اولین شهدای مدافع حرم زنجان

به گزارش نسیم زنحان،مدتی است که رزمندگان بسیاری با عنوان مدافعان حرم اهل بیت عصمت و طهارت(ع) با ملیت‌ها و نژادهای مختلف داوطلبانه عازم سوریه می‌شوند و در دفاع از حریم اهل‌بیت و ارزش‌های مقاومت اسلامی جان خود را فدا می‌کنند.

این مقاومت بین‌المللی نشان داده است که جهاد و گفتمان مقاومت، مرزهای جغرافیایی را درنوردیده و هر کسی فارغ از نام کشور و ملیت داوطلب ایستادگی در برابر تروریست‌های تکفیری در جغرافیای اسلام است.
شهید رحمان بهرامی و شهید داود مرادخانی از پاسداران دلاور استان زنجان بودند که در عملیات مستشاری در سوریه در دفاع از حرم حضرت زینب (س) به فیض شهادت نائل شدند.
شهید رحمان داودی از پاسداران بازنشسته شهرستان خرمدره و  شهید داود مرادخانی نیز از پاسداران شهرستان زنجان بودند که در مبارزه با تروریست‌های تکفیری  خون پاکشان به زمین ریخت و برای همیشه زینبی شدند.قرار است پیکر پاک  شهید داود مرادخانی ساعت ۹ صبح روز چهارشنبه ۲۶ اسفند ماه از مقابل مسجد سید زنجان به سمت بهشت حضرت فاطمه (س) تشییع و در قطعه ویژه ای که برای این شهید اختصاص پیدا کرده است، آرام گیرد.همچنین پیکر پاک شهید رحمان داودی نیز ساعت ۱۰ صبح روز چهارشنبه از مقابل میدان فردوسی شهرستان خرم دره به سمت گلزاری شهدای این شهرستان تشییع و در این گلزار روح پاک این شهید آرام خواهد گرفت.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code