شهید داود صادقی

شهید داود صادقی

وصیت نامه شهید داود صادقی

تاریخ‌تولد  :1349/10/10
تاریخ شهادت :۱۳۶۴/۱۱/۲۵
بسم الله الرحمن الرحیم

و لا تحسبن الذین قتلوا فى سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون(آل عمران ۱۶۹) و گمان نکنید آنانکه در راه خدا کشته شده اند، مرده اند. بلکه آنها زنده اند و نزد خدا روزى مى خورند . با درود بیکران بر مهدى (عج) و نایب برحقش امام خمینى و با درود بیکران بر منتظرى نستوه، امید امام امت و با درود بیکران بر شهیدان صدر اسلام تاکنون و با درود بیکران بر خانواده هاى شهدا، اسرا، و مفقودین.
به زودى شهادت نصیب من خواهد شد. اى ملت به این دنیاى سه روزه دل نبندید که دنیا در گذر است.
اى پدر و مادر عزیزم! من این راه را آگاهانه انتخاب کردم و خواستم که با خون خودم، درخت اسلام را آبیارى کنم. اى مادر عزیزم! تو که مرا بزرگ کردى و این همه زحمت کشیدى. وقتى که من شهید شدم، به خاطر امام حسین برایم گریه نکنید.
براى امام حسین گریه کنید. اگر شما براى جنازه من گریه کنید، تمامى دشمنان اسلام خوشحال خواهند شد. من دوست دارم که وقتى شهید شدم، صدپاره شوم تا اینکه در آن دنیا در پیش حسین شرمنده نباشم.
اى برادرانم! راه شهدا را ادامه دهید و جبهه ها را خالى نگذارید.

اى خواهرانم! شما هستید که باید مساجد را پر کنید و نگذارید مسجدها خالى بماند و شما باید زینب گونه بجنگند و چنان توى دهن این یاوه گویان از خود بى خبر بزنید که هرگز نتوانند از جاى خود برخیزند.
اى ملت! این امام حق است و نایب امام زمان است. امام را تنها نگذارید. به گفتارهایش عمل کنید که این امام هیچ موقع خودش دستور نمى‌دهد، بلکه با امام زمان (ع) ارتباط کامل دارند. همه دستورها را از امام زمان مى گیرند و ما از خداى متعال مى خواهیم که هر چه زودتر فرج آقا امام زمان را نزدیک بفرماید.
اى مسئولین و اى روحانیون در خط امام! از شما مى خواهیم که براى این ملت مستضعف کار کنید. خداى ناکرده در کارهایتان انفاق و دورویى نباشد و اى معلمین به محصلها خوب درس بدهید که معصومین (ع) مى فرمایند: «که شغل معلمى شغل انبیاست». پس باید پیامبر گونه درس بدهید.
اى محصلین عزیز! شما باید سنگر مدرسه را حفظ کنید و خوب درس بخوانید و نگذارید که این سرمایه داران و فئودالها، فردا سر کار بیایند و اسلام را به خطر اندازند.
من در خاتمه از همه شما از همه آشنایان از همه همسایه‌ها طلب مغفرت دارم.
خداحافظ                  

داود صادقى فرزند عبدالرزاق      

تاریخ اعزام ۱۳۶۴/۹/۱۸ اعزامى از ابهر 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code