شهید حمید محمدی

شهید حمید محمدی

وصیت نامه شهید حمید محمدی

تاریخ‌تولد  :1342/06/11
تاریخ شهادت  :1364/12/21
بارالها در رهت هر کس بمیرد زنده است /زندگی بی عشق تو ننگ است نی ارزنده است.
حاضرم در راه دین از تن جدا گردد سرم /من بمیرم باک نیست اما بماند رهبرم اینجانب حمید محمدى، ساکن روستاى دو تپه سفلى مى باشم. بنده براى خودم جهاد در راه خدا به فرموده رهبر بزرگوارمان را یک امر واجب دانسته و خودم تصمیم گرفتم که در جنگ که عراق علیه کشورمان و ملتمان تحمیل کرده بود، شرکت کنم.

اول آرزو داشتم که خداوند این عمل بنده را در راه خودش قبول کند. خدا را شکر که توفیق یافتم، در این جهاد مقدس به آرزوى خودم که همان شهادت بود، رسیدم. خدا را شکر مى کنم که در بستر نمردم. بلکه در راه مبارزه با دشمن قرآن شهید شدم.
پس شما پدر و مادر عزیزم! در مرگ من گریه نکنید و شما برادران عزیزم! هیچ وقت ناراحت نباشید. شما خدا را شکر کنید که مثل من فرزند و برادرى داشتید که در این راه مقدس شهید شده است و شما هر چه قدر مى توانید، پیرو امام باشید و از تمام مردم برایم حلالیت بگیرید. اگر جسم من سالم نیامد، ناراحت نباشید و اگر سالم آمد، من را در کنار قبر شهید شیرعلى ولى به خاک بسپارید.
مهریه همسرم را اگر حلال کرد، چه خوب. اگر حلال نکرد، آن را پرداخت کنید. و دختر من را بزرگ کنید و به سن بلوغ رسید آن را به یک مرد {با ایمان} بدهید. از قول من از توران خانم و معصومه خانم حلالیت بخواهید. از روى مسعود ببوسید.
والسلام علیکم       

(امضاء) حمید محمدى 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code