شهید حسن کردلو

شهید حسن کردلو

وصیت نامه شهید حسن کردلو

بسم رب الشهداء والصالحین

حمد و ستایش مخصوص خدایى است که خواندن و نوشتن را به ما آموخت و به قلم و نوشته هایش سوگند خورد. سلام و درود خدا بر پیامبر بزرگ اسلام حضرت محمد (ص) تنها نجات بخش انسان از قید اسارت ها و بردگی ها.

سلام و درود بر امامان و مخصوصا امام عصر (عج) و رهبران راستین تشیع که درس پیروزى خون بر شمشیر را خودعملى کردند و به دیگران هم آموختند. سلام و درود خدا بر عالمان فداکار این پیروان حقیقى انبیاء که با تمامى محرومیت ها توانستند، خط سرخ شهادت را در همه زمان ها و همه مکان ها ادامه دهند. سلام و درود خدا بر رهبر کبیر و سازش ناپذیر جهان اسلام، حضرت امام خمینى که اسلام را از انزوا بیرون آورد و حیثیت و آبروى از دست رفته اسلام را بار دیگر به دامن اسلام و قرآن باز گرداند و سلام و درود خدا بر شهداى انقلاب اسلامى در طول تاریخ که با خون گرم خود نهال اسلام را آبیارى نمودند.

سلام و درود خدا به رزمندگان اسلام این شهیدان زنده در تمامى جبهه هاى حق علیه باطل که فتح و نصرت خداوند را با جهادشان به ارمغان آوردند. سلام و درود خدا بر امت شهید پرور ایران که با قدرت ایمان در مقابل ابرجنایتکاران شرق و غرب همچنان مقاوم ایستاده اند تا آیه نمونه بودن بر همه مردم جهان را تفسیر کنند.
((ولا تحسبن الذین قتلوا فى سبیل لله  امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون)) (آل‌عمران ۱۶۹) ((آنانکه در راه خدا کشته مى شوند، مرده مپندارید بلکه زنده اند و در نزد خدایشان روزى مى خورند))
با سلام و درود بر حضرت بقیه‌الله  و نایب برحقش روح الله  و امت حزب الله  و لشگریان کفر ستیز اسلام، این خیل جندالله  و مجاهدین فى سبیل الله  و شهداى به خون خفته اسلام، این واصلین به حق و لقاءالله  و
پیوستگان به ثارالله .
اینجانب حسن کردلو، فرزند بشیر، ضمن اقرار بر وحدانیت خدا و رسل و کتاب و یوم حشر و عدالت الهى و خاتمیت رسول گرامى اسلام محمد مصطفى (ص) و امامت ۱۲ کوکب درخشان اسلام که مهدى است در پرده غیبت به سر برده که چشمان به انتظار تعجیل ظهورش مى باشد.
سفارشاتى دارم که در چهار بخش اعلام مى دارم. ابتدا سخن با امام عزیزم: اماما من فریادت را به گوش جان شنیدم و آمده ام تا به راهت که همان راه اسلام و قرآن است، جانفشانى نمایم. دیگر سخنم به خانواده هاى شهداء و خانواده  خودم، هان اى وارثان به حق انقلاب اسلامى، ما رزمندگان اسلام تا آخرین قطره خونمان از خون پاک عزیزان پاسدارى نموده و سنگرهاى سرخش را خالى نخواهیم گذاشت.
۶۴/۱۱/۱۶   

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code