حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. ساعت تعداد کل نوشته ها : 6221 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد دیدگاهها : 363×
شهید جعفر محمدی
2

          (بسم الله  الرحمن الرحیم) به خدمت پدر و مادر عزیزم: به نام الله  پاسدار حرمت خون شهیدان و یارى دهنده رزمندگان اسلام و درود و سلام به پیشگاه رهبر کبیرانقلاب، ابراهیم زمان، یار و یاور محرومان و ستمدیدگان، امام امت خمینى بت شکن و درود و سلام به روان پاک […]

پ
پ

 

 

 

 

 

(بسم الله  الرحمن الرحیم)

به خدمت پدر و مادر عزیزم:
به نام الله  پاسدار حرمت خون شهیدان و یارى دهنده رزمندگان اسلام و درود و سلام به پیشگاه رهبر کبیرانقلاب، ابراهیم زمان، یار و یاور محرومان و ستمدیدگان، امام امت خمینى بت شکن و درود و سلام به روان پاک شهداى تاریخ اسلام به ویژه شهداى انقلاب اسلامى ایران و با آرزوى پیروزى هر چه سریعتر لشگریان اسلام در تمام جبهه هاى حق علیه باطل و نابودى دشمنان اسلام به ویژه منافقین داخلى. انشاء الله .
پدر و مادر عزیزم!

نمى دانم برایتان چه چیزى بنویسم. فقط خواستم سلامى به حضورتان کرده و از تمامى زحماتى که برایم در این مدت کشیده و متحمل شده اید، نهایت قدردانى را نمایم.

پدر و مادر عزیزم!

امیدوارم آنطورى که من از شما راضى و دعاگوى شما هستم، شما هم به اندازه یک دهم آن {مرا} ببخشید. مى دانم که به شما خیلى اذیت و آزار کرده‌ام. لذا با شرمسارى از شما طلب بخشش مى نمایم. همینطور از یکایک برادران عزیزم نیز عذر خواسته و امیدوارم که آنها هم مرا به بزرگى خودشان ببخشند.  همینطور از روى خواهر عزیزم خیلى شرمنده ام.امیدوارم که او نیز مرا معذور دارد. انشاءالله . و نیز به تمامى افراد خانواده اظهار ادب نموده و از آنها نیز روسیاهم و امیدوارم که مرا عفو نمایند.
پدر و مادر عزیز!

مى دانم که شما از من ناراحت هستید. ولى باید بدانید که نبرد با دشمنان اسلام و قرآن بر هر مسلمانى واجب است. مگر مسلمان نیستیم؟ فقط اسم مسلمان را به روى خودمان گذاشته ایم. ولى باید با توجه به رهنموهاى امام امت سعى کنیم خودمان را اصلاح {کنیم} و مسلمان واقعى باشیم. تا هم در این دنیا و هم در آخرت روسفید باشیم تا دیگران آنهایى که تا به حال اصلا نمى دانند انقلاب چیست و چه چیزى در این چند سال اتفاق افتاده بدانند که چه خبر است و کمى به خود بیایند.
پدر و مادر عزیز!

انشاءالله  اگر خدا بخواهد و توفیق به من دست بدهد، ممکن است در عملیات شرکت نمایم و نمى دانم نظر لطف خدا چیست؟ و در موقع عملیات چه خواهد شد؟ و فقط این را مى دانم به یارى خداوند که دشمن بعثى آنقدر خوار و ذلیل خواهد شد که حتى یاراى یک لحظه مقاومت را نخواهد داشت. و مادر عزیز! این را بدان که تا به حال در عمرم اینقدر خوشحال نبودم. انشاءالله  امیدوارم با یارى خدا در این عملیات که در پیش است، و بیشتر براى امتحان است، سرافراز و پیروز باشم. انشاءالله  و اگر توفیق به من روى کرد و به مقام والاى شهادت رسیدم، امیدوارم که هیچ ناراحت و غمگین نباشید و بیش از همیشه خوشحال و شاد باشید. زیرا در راه خدا کشته و قربانى دادن ناراحتى ندارد و امیدوارم که شما هم مثل سایر خانواده‌هاى شهداء ناراحت نباشید. چون وقت نیست، دیگر پیامى ندارم و فقط راجع به پرونده ها اگر برایتان زحمت نباشد، عده اى از آنها را نگهدارید. والسلام.
خدایا، خدایا تا انقلاب مهدى حتى کنار مهدى خمینى را نگهدار

(امضاء)جعفر محمدى ۶۴/۱۱/۱۷                       

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.