شهید جبار اشرفی

تاریخ‌تولد:۱۳۴۴/۰۹/۱۵
تاریخ شهادت:۶۱/۰۸/۱۵
با سلام و درود به حضرت مهدى (عج) و نایب برحقش امام خمینى. با سلام و درود بررزمندگان جبهه حق علیه باطل و با سلام و درود بر شهیدان گلگون کفن.

اولا:ازمردم ایثارگر کمال تشکررا دارم که از جبهه‌ها حمایت مى‌کنند ورزمندگان را یارى مى‌کنند تا صدام جنایتکاررا از صفحه روزگار محو و نابود کنند و من باز هم از مردم شرافتمند و غیور مى‌خواهم که حتما امام را دعا کنند و ما هر چیزى که داریم ازامام است ونگذارند که این منافقین بدتراز کفار کارهایى انجام دهند که این مردم که گناهشان خواستن اسلام و پیاده شدن قوانین الهى است، توسط اطلاعات ۳۶ میلیونى لو داده و ریشه آنها را قطع کرده ومهر ننگ بر پیشانى آنها بکوبند.

من از پدر و مادرم تشکر مى‌کنم که چنین فرزندى را تربیت کرده‌اند و به جامعه اسلامى تحویل داده‌اند.من هم افتخار مى‌کنم که در راه این رهبر و این مردم و این انقلاب اسلامى شهید مى‌شوم و از پدر و مادرم مى‌خواهم که برایم هیچ وقت گریه نکنند که دشمن شاد مى‌شود. اگر شهید شدم بدانند که به آرزوى دیرینه خودم رسیده‌ام.
پدر و مادر و برداران و خواهران عزیز!

اگر من اذیتى به دوستانم کرده‌ام، حلالى مرا از آنها بخواهید و از کسانى که من به آنها حرفى زده‌ام که رنجیده خاطر شده‌اند حلالى بگیرند. فقط وصیت مهمى که دارم ،امام را دعا کنند. به امید پیروزى حق علیه باطل و به امید پیروزى اسلام بر تمام کفار جهانى و به امید آزادسازى قدس عزیز و از بین بردن اسرائیل غاصب، صهیونیست جنایتکار.
والسلام جبار اشرفى ۱۳۶۱/۱/۷

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code