شهید بیت الله احمدی

شهید بیت الله احمدی

وصیت نامه شهید بیت الله احمدی

کل نفسٍ ذائقه الموت
با درود به رهبر کبیر انقلاب جهانی اسلام و سلام به ارواح طیبه شهیدان با تفسیر آیه شریفه که می گوید …. هر نفسی و موجودی از چشمان شربت مرگ ناگریز بوده و می باشد و وظیفه شرعی می دانم که وصایائی را به حضور خانواده ام ابلاغ کنم که اگر در این راه فی سبیل الله شهادت شامل حالم شد آن وصیت ها را اجرا کنند و اینجانب در تاریخ ۱۹/۱۰/۶۲ نوشتم آقای یدالله احمدی را پدرم وصی قرار می دهم و دائی اسد وکیل قرار می دهم و محل دفن من در روستای مهر آباد در کنار شهیدان علی قدر و مقدار ۱۲۰۰۰۰ ریال دوازده هزار تومان خرج و ۵۰۰۰۰ریال به همسرم تعلق بیابد .
شهادت مرگ با افتخاری است که شهید با آگاهی کامل به این که در چه راهی و برای چه هدفی قدم بر می دارد انتخاب می کند و در راه رسیدن به آن از تمام هستی خود می گذرد من نیز با درک اینکه اسلام در خطر است و احتیاج به کمک و یاری من دارد قدم در این راه گذاشتم و به امید پیروزی اسلام به منطقه عملیاتی خیبر جزیره مجنون اعزام شدم تا بتوانم دین خود را نسبت به اسلام و انقلاب ادا بکنم.

و شما ای امت مسلمان و اسلامی مهر آباد ، دعا به امام را فراموش نکنید و جبهه ها را از نیروی انسانی و مالی پر نگهدارید و وحدت یکپارچگی خودتان را حفظ کنید . و ضمناً پدرم از شهادت من گریه مکن که دشمنان اسلام با دیدن روحیه ئ مقاومت و صبر شما ها خوار و یا اسیر بشوند . ومادرم همچون زینب صبر کن تا خداوند از تو راضی و خشنود باشد.

و افتخار کن که همچنین فرزندی تربیت کردی و همسرم هیچ برایم ناراحت نباش از تو می خواهم که در نبود من یک یک فرزندان مرا از طرف من ببوس و از آنها مواظبت بکنی و از دائیم و برادرانم و خواهرانم برایم گریه و زاری نکند و افتخار بکند که یک نفر از خانواده خود را در راه اسلام داده اند و در پایان از پدر ومادر و همسرو خواهران و برادران و فامیلان و دوستان و آشنایان می خواهم اگر از من خوبی و بدی دیده اند مرا حلال کنید.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code