حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. ساعت تعداد کل نوشته ها : 6312 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد دیدگاهها : 363×
شهید بهرام بختیاری
5

بسم رب الشهداء اَشهدُ اَن لا اِله الّا الله وَحْدَه لاشَریکَ لَه وَ اَشَهَد اَنَ محَمَداً عَبده وَ رَسُوله شکر خدا را که توفیق یافتم در راه مبارزه حق علیه باطل شرکت کنم و آنچه را که دارم در طبق اخلاص نهاده تقدیم ایزد منّان کنم و آنچه حسین و یارانش و تمام رزمندگان صدر […]

پ
پ

بسم رب الشهداء اَشهدُ اَن لا اِله الّا الله وَحْدَه لاشَریکَ لَه وَ اَشَهَد اَنَ محَمَداً عَبده وَ رَسُوله
شکر خدا را که توفیق یافتم در راه مبارزه حق علیه باطل شرکت کنم و آنچه را که دارم در طبق اخلاص نهاده تقدیم ایزد منّان کنم و آنچه حسین و یارانش و تمام رزمندگان صدر اسلام پروانه‌وار دور آن می‌کنند من هم آن را با زبانم یعنی شهادت در راه خداوند نصیبم گرداند با سلام درود بی‌کران به یگانه منجی عالم بشریت حضرت بقیه الله ارواحناه لحول فدا و نایب بر حقش امّام عزیز و همچنین با سلام خالصانه بر کلیه اقشار اسلامی الخصوص امت همیشه در صحنه امید آن می‌رود برویم هر چه زودتر راه کربلا را و قدس عزیز را آزاد کنیم مادر جان بدان هیچ فطره‌ای خون در مقیاس حقیقت در نزد خدا از قطره‌ی خون که در راه خدا ریخته شود بهتر نیست و من می‌خواهم با این قطره خون به معشوقم برسم؟

مادر جان! اگر مرا ندیدی حلالم کن خود بهتر می‌دانی که من از اوائل پا گرفتن انقلاب در تمامی موارد می‌خواستم سهمی داشته باشم مادر جان !بعد از شنیدن خبر مرگ من اشک مریز و به خواهرانم و برادرم هم بگو در مرگ من اشک نریزند زیرا امام بزگوارمان در سوگ فرزندش اشک نریخت چون می‌دانست که رضای خدا در این امر می‌باشد .

مادر جان! مرگ من در راه اسلام و قرآن شاید جوشش در جوانان به وجود آورد البته نه تنها مرگ من بلکه تمامی شهیدانی که در راه اسلام از دست می‌دهی در جهان آخرت بانوی صدر اسلام فاطمه زهرا از تو گله ندارد مادر جان این وصیت نامه را می‌نوسم صدای گلوله‌های و توپ های لشکر دشمن همه جا را فرا گرفته است برادرانم را که می‌بینم در کنارم شهید می‌شوند.

خدایا تو را به یگانگی سوگند شهادت در راه اسلام نصیبم کن گناهانم را ببخش و در صف شهید و شهدا قرار بده .

مادر و پدر جان آیا کسی اجازه می‌دهد که با چشم خود بینید کافران و متجاوزان دست به سوی اسلام مثل شرف و کشورش دراز کرده و قصد نابودی آن را داشته باشد و    اختیار کند من اکنون می‌روم که با خدایم ملاقات کنم می‌روم تا آتشی را که در درونم مشتعل شده خاموش نمایم من هم اکنون به سوی سنگر خالی همرزمم به سوی لانه  با صفای جبهه‌ی جنگ پرواز می‌کنم که دشمن بداند هیچ موقع سنگر خالی ماند امّا باید من هم اکنون به سوی سنگر خالی همرزمم به سوی لانه باصفای جبهه جنگ پرواز می‌کند.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.