شهید بهادر رحمتی

شهید بهادر رحمتی

سلام و امام خمینی کبیر و درود بر شهید ان اسلام در طول تاریخ و درود و سلام بر شهدای جنگ تحمیلی عراق بر ایران و سلام بر رزمندگان اسلام در تمام جبهه های حق علیه باطل و سلام بر جویندگان حق و حقیقت و سلام بر شهدای کردستان .

اینجانب بهادر رحمتی فرزند علی حسین تاریخ تولد ۱۳۴۲/۷/۱۷ که مطالب زیر را به عنوان وصیت نامه می نویسم.

مادر مهربانم که مرا ۱۸ساله کردید و زحمت های بی شمار در روی من کشیدید شیرت را حلال کن. مرا تو ۱۸ساله کردید و سرم را بر مزدوران عراقی آماده کردید. خیلی برای شما اذیت کردم، امیددارم ببخشید و برای من زیاد گریه نکنید و پدرم همچنین تو که خیلی زحمت کشیدید و مرا بزرگ کردید خیلی حق دارید در گردن من؛ امیدوارم ببخشید مرا.

پدر ومادرم برای من زیاد گریه نکنید. علی اکبر حسین را به یاد اندازید و شهدای مادران را یاد اندازید. تاب و مقاومت داشته باشید خداوند به شما توفیق عطا فرماید و اما برادرم و خواهران کوچکم برای من زیاد گریه نکنید و ببخشید که برادر خوبی نشدم .خب یک وظیفه شرعی می باشد باید بروم به جبهه؛ اگر شهادت نصیب شد و خداوند برای ما علاقه داشت و شهید شدم هیچ گونه ناراحت نباشید فقط و فقط امام امت را دعا کنید و این دعا را همیشه بگویید خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار .

پدرم از فامیل ها و دوستانم برای اینجانب حلالی بگیر و اگر حق در گردن من دارند از آنها حلالی بگیر اگر می خواهید روح مرا شاد کنید نماز را ترک نکنید و همیشه هدف تان الله باشد و همیشه هدفتان الله باشد و همیشه جویندگان حق بوده باشید خداوند همه شما را سلامت کند . خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار.

رزمندگان ما نصرت عطا بفرما

۱۳۶۲/۳/۲۳

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code