شهید بخشعلی باقری

 تاریخ‌تولد:۱۳۴۷/۰۳/۰۲
تاریخ شهادت:۶۱/۰۸/۱۱
بسم الله الرحمن الرحیم«و لا تحسبن الذین قتلوا فى سبیل‌الله امواتا بل احیاء و عند ربهم یرزقون »آل عمران ۱۶۹

(مپندارید کسانى که در راه خدا کشته مى‌شوند مرده‌اند بلکه زندگانند و لکن شماها نمى‌دانید) به نام خداوند متعال و با سلام به حضرت صاحب الزمان و نایب بر حقش امام خمینى. و با درود به رهبر کبیر انقلاب اسلامى ایران امام خمینى حضور پدر و مادر عزیزم و هموطنان گرامیم خدایا تو را شکر مى‌گذارم که توانستم راه سرخ شهیدان را بشناسم و بتوانم راه آنها را ادامه دهم من به آن حد در خود ؟؟؟ ندارم که بتوانم به ملتم پیام بدهم ولى پیام نوشته‌اى که دارم این است بدانید این است:

بدانید که من و تمامى رزمندگان این راه  را بیهوده انتخاب نکرده‌ایم و انسان هر لحظه در معرض مرگ و ؟؟؟ است. هر لحظه که مى‌گذرد انسان به مرگ نزدیک و بر معصیتش افزوده مى‌شود پس باید خداوند را شکر کنیم که در این زمان هستیم و رهبرى ؟؟؟ما را به شهادت امیدوارتر مى‌کند و به امید خداوند و با کمک خداوند انشاءالله که در رزممان هیچگونه تزلزلى به خود راه نخواهیم داد.
و همچنین به شما برادران و خواهرانم توصیه مى‌کنم رهبر کبیر انقلاب را تنها نگذارید براى اینکه حکم او حکم امام زمان است ؟؟؟ همچنین ؟؟؟ نماز جمعه را و دعاى کمیل را خالى نگذارید و بدانید و همچنین خداوند نیز ؟؟؟ فرموده: کسانى که در راه من کشته مى‌شوند نمرده‌اند بلکه نزد من روزى مى‌خورند.
و پدر و مادر عزیزم زحماتى که براى من کشیده‌اید؟؟؟ حلال کنید و  همه بگویید ؟؟؟ به خاطر خداوند مرا حلال کنند و ادامه دهنده راه شهداء باشند و از ؟؟؟ عزیزانشان ناراحت نباشند. براى اینکه براى رسیدن به هدف باید خون داد راه شهیدان راه سعادت و سعى کنید با عمل ادامه دهنده راه شهدا باشید.
خدایا خدایا تا انقلاب خمینى را نگهدار(امضاء) ۹/۸/؟؟؟ بخشعلى باقرى 

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code