حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. ساعت تعداد کل نوشته ها : 6296 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد دیدگاهها : 363×
شهید اسدالله حیدری
3

وصیت نامه شهید اسدالله حیدری بسم رب الشهداء و الصدیقین درود و سلام بر محمد (ص) خاتم النبیین و منجى مستضعفان درود بر على (ع) امیر مومنان یار و یاور ضعیفان گرامى باد. یاد تمامى شهداى اسلام و سلام بر سید الشهداء حسین(ع) و یارانش و سلام بر اهل بیت حضرت سید الشهداء و درود […]

پ
پ

وصیت نامه شهید اسدالله حیدری

بسم رب الشهداء و الصدیقین

درود و سلام بر محمد (ص) خاتم النبیین و منجى مستضعفان درود بر على (ع) امیر مومنان یار و یاور ضعیفان گرامى باد. یاد تمامى شهداى اسلام و سلام بر سید الشهداء حسین(ع) و یارانش و سلام بر اهل بیت حضرت سید الشهداء و درود بیکران بر زینب کبرى شیر زن کربلا که پیام و خون برادرش را به تمامى جهان رسانید تا آخر یزید و یزیدیان را رسوا و کاخ طاغوتیشان را واژگون کرد و درود بیکران بر مهدى امام عصر که با انقلاب خود مجرى وعده خداوند و حکومت مستضعفین در روى زمین خواهد بود.

سلام و درود بر نایب بر حق مهدى موسى زمان منجى مستضعفان. در هم کوبنده مستکبران، بت شکن زمان (امام خمینى) به یارى خداوند منان به راهنمایى حضرت مهدى (عج) و به رهبرى امام خمینى این انقلاب اسلامى ادامه خواهد داشت تا برسد به انقلاب کبیر جهانى حضرت مهدى (عج).

اینجانب به مصداق آیه شریفه «و لاتحسبن الذین قتلوا فى سبیل‌الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون»آل عمران ۱۶۹(کسانى که در راه خدا کشته مى‌شوند مرده مپندارید بلکه زنده‌اند و در کنار خدایشان روزى مى‌خورند) در این راه قدم نهاده‌ام و شعارم «لا اله الا الله» است و رهبرم خمینى روح‌الله.

هان اى تمامى کسانى که به هر نحوى با این رهبرى یعنى با اسلام واقعى مخالفت مى‌کنید! تک تک این ملت به خروش آمده بر پاى خود استوار است، نخواهد گذاشت تا این پیر جماران تا این رهبر تنها باشد خمینى قلب تپنده این ملت مسلمان است شما را به خدا! اى مسلمانان که بارها این شعار را گفته‌اید «اماما! اماما! ما اهل کوفه نیستیم طرفدار و مقلد تو هستیم» به این شعارتان براى همیشه جامه عمل بپوشانید نگذارید این رهبر تنها بماند و دلش آزرده شود.

خدایا! خدایا! تا انقلاب مهدى خمینى را نگهدار از عمر ما بکاه و بر عمر او بیافزاى.

برادران! اگر شهادت نصیب من شد، جنازه  مرا اگر توانستید به زادگاه خودم (سلطاینه) ببرید و در کنار قبر برادر شهید احمد جعفرى دفن کنید و بر سنگ قبرم کلمه ناکام ننویسید، زیرا تمامى ما پاسداران کام خود را در شهید شدن مى‌دانیم.

سخنى با مادرم:

رحمت خداوند بر تو اى مادرى که از یازده سال پیش که پدرم فوت کرد، چه زحماتى که براى ما کشیدى و این براى تو افتخار است که فرزند خود را در راه خدا فدا نمودى، در این آخرین موقع که به جبهه مى‌آمدم، به شما گفتم و شما گفتید که برو و من به شما گفتم که انشاءالله  پیروزى نزدیک است و شما گفتید انشاءالله .بارى اگر اکنون من از دست شما رفته‌ام برادر بزرگترم حجت الله سلاح مرا برداشته و سپس معرفت الله باشد که تو این افتخار را داشته باشى و بعد از من بتوانى به زیارت حسین شهید که این آرزوى بزرگ تو بود بروى. و دیگر مادرجان امید است زینب‌وار پیام تمام شهداى کربلاى ایران را به گوش جهانیان برسانى و بر منافقان از خدا بى‌خبر بگویید که شهداى ما فقط براى اسلام و به خاطر خدا به این درجه رسیده‌اند خداوند شما را در آخرت با زینب کبرى محشور بگرداند.

خداوند تمامى مسلمین جهان را در همه جبهه‌ها کفر پیروز بگرداند. خدایا! به امام امت ما طول عمر با عزت عنایت بفرما تا این پرچم عظیم اسلام که بر دوش است بتواند به دست تواناى حضرت مهدى تحویل نماید.

خطبه خون خویش خونبارم کرد          از خواب هزار ساله بیدارم کرد

در سنگر خون پیام یاران شهید          آماده چنین به کارزارم کرد

مهدى یا مهدى به مادرت زهرا           امروز امضاء کن پیروزى ما را

آمین یا رب العالمین

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.