حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. ساعت تعداد کل نوشته ها : 6286 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد دیدگاهها : 363×
شهید احمد جعفری
1

به نام خدا انا الله و انا الیه راجعون ما از سوی خدا امده ایم و بسوی او بر گردانده می شویم .به نام خداوند در هم کوبنده منافقان اسلام درود و بر شهیدان کربلای حسین (ع)، سلام بر یاران با وفای حسین زمان- خمینی ای مسلمین و مستضعفان جهان. درود بر یار با وفای […]

پ
پ

به نام خدا
انا الله و انا الیه راجعون ما از سوی خدا امده ایم و بسوی او بر گردانده می شویم .به نام خداوند در هم کوبنده منافقان اسلام درود و بر شهیدان کربلای حسین (ع)، سلام بر یاران با وفای حسین زمان- خمینی ای مسلمین و مستضعفان جهان.

درود بر یار با وفای امام خمینی، درود بر تمام شهیدان گلگون کفن کربلای ایران اسلام بر عاشورایی حسین، سلام بر سنگرهای پر خون مرزهای ایران که توسط مزدوران بیگانه و جیره خواران شرق و غرب که از آستین صدام خائن بدر امده است.

مرگ بر منافقان که می خواهند این انقلاب نو نهال ایران را ناتوان سازند ولی باید بدانند ملت مسلمان ایران متکی به سلاح ایمان است. به خاطر همین به شرق و غرب نه گفته و به جمهوری اسلامی رای آری داده است و در پای رای خودتان آخرین قطره خون ایستادگی خواهند کرد تا استثمار شرق و غرب را جای خود بنشاند و به یاری خدای متعال و به رهبری امام امت خمینی بت شکن این انقلاب را از مرزهای کشور و کشورهای دیگر مخصوصاً به کشورهای اسلامی صادر خواهیم کرد حتی اگربه جای آب از زمین خون جاری شود.

صدام خائن و دیگر مزدورانش که کوچکتراز آن هستند که بتوانند جلوی این رهبر و ملت به خروش آمده مسلمان را بگیرید این نیروهای نظامی و پاسدارن و مردم ایران زمین به یاری الله به صدام و دیگر رژیم های مزدور منطقه که با صدام خائن همکاری می کنند چنان درس خواهند داد که بدانند یک می گذرم چند مثال است صدام خائن چنان به عذاب خدا دچار شده است که با دست های خود قبر ننگین خودش را کند چنان دیوانه شده است که محمد رضای محروم چنین دیوانه نشده بود.

برادران شما را به خدا قسم اگر انشاالله شهادت نصیب من رو سیاه شد جنازه من را به زادگاه خودم ببرند و انجا دفن کنند.
و دیگر آنکه سلام بر پدر و مادر چشم براهم ،درود بر شما، خداوند انشاالله به شما سلامتی و صبر عنایت بفرماید.

پدر جان و مادران اگر قسمت شد من دیگر بر نگشتم به خانه و به فیض شهادت رسیدم شما را قسم به خدا می دهم ناراحت نباشید. شما می دانید همه افراد بشر یک روز به دنیا می آیند و یک روز از دنیا می روند پس چه بهتر که در راه خدا برویم.شاید انشاالله در پیش خدا رو سپید بوده باشیم مثل آن اشخاص نباشید که یک حادثه ناگوار برایشان پیش می آید دیگر خدا را از یاد می برند ولی من امیدوارم که از آن اشخاص نباشید . از آن مردان خدا باشید که در چنین موارد خدا را شکر می کنند، امیدوارم که انشالله از آن مردان خدا باشید .

خدا در آخرت به شما عوض دهد. پدر جان از تمامی قوم خویش و از همسایگان و دوستان برای من حلالی بگیرید. پدر جان در مجلس ختم من زیاد خودتان را به زحمت نیندازید فقط دعا کنید که اسلام پیروز باشد، هم فرزندی دارید و هم این دنیا و هم آخرت دعا کنید که خداوند گناهان مرا بخشد. دیگر عرضی ندارم خداوند شما را در راه اسلام ثابت قدم کند و شما هم در راه اسلام قدم بردارید و برای اسلام تلاش بکنید و در پایین سنگ قبرم کلمه ناکام را نزارید چون من این راه را به اختیار خودم رفتم. حاشیه سنگ قبرم را گل لاله بکنید و در پایین سنگ قبرم اگر توانستید شکل یک اسلحه ژ-۳ را کنده کاری کنید. خدا نگهدار تان باشد.

وصیت نامه پاسدار شهید احمد جعفری اعزامی از تهران پادگان ولی عصر شماره شناسنامه ۱۸ تاریخ ۱۳۳۸ صادر از سلطانیه فرزند حاج آقا جعفری ساکن در سلطانیه

خداوند انشالله از عمر ما کم کند و به عمر شریف امام امت خمینی عزیز زیاد کند

خدانگهدارتان
احمد جعفری مستقر پادگان ابوذر/۹/۵۹

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.