شهید ابراهیم جعفری

شهید ابراهیم جعفری

به نام خدا سلام ، سلام گرم و درود فراوان به تمامی و رزم آوران ایران اسلامی و درود به امام امت و شهیدان ایثارگر

انشاالله که حال همگی شما خوب بودن و خواهر و با پیروز خود آفرین ضربه ها برای صدام بعثی وارد آوردید چطور هستی؟! انشالله سلامت و شاداب در خدمت اسلام و میهن اسلامی هستی و اجر شما پیش خداوند متعالی است با رزم تان بر یزید خون این کافران را و با مشت خود بزنید بر دهان یاوه گویان شرق و غرب.

خلیل جان روزی می شود که نامه ات آمدی ولی من امروز ۶۵/۵/۲۱ برایت نامه می نوشتم انشالله بخشیده باشی. خلیل از آن روزی که تو رفتی، پدر هم نامادری را آورده، بار دیگر برای آن اتاق گرفته، این هم یک نشانه ای از ترسم است که باید آن را از خدا داشته باشیم.

خلیل جان از کسانی که پیش تو هستند ؛بگو از آشنای ماست و سلام مرا هم به آنها و دیگر هم رزمانت برسان. از وضع منطقه از فرمانده گردان و گروهان بگو ببینم می شناسم یا نه و چیزی که می خواستم قبلا به تو بگویم نمی دانم گفتم یا نه مرگ حق است و باید این حق را به خداوند بپردازیم و تو ای که در آنجا این را ما دانی که مرگ مفت است و مرگ با افتخار مثلا موقعی که ما در ارتش بودیم می گفتیم ( از شعارهایمان بود ) بکشم و کشته نشوم و ما برای شهادت به جبهه نمی رویم و اگر هم در مغزمان باشد اشتباه است. بلکه ما می رویم تا جائی که اجل نرسیده ،بکشیم ولی کشته نشویم و اگر هم در این را شهادت نصیبمان شد که چه سعادتی بزرگی منظور را از این حرفها فقط مفت خودتان را به تیر دشمن ندیده که دشمنان شاد و هم رزمان سیاه پوش شوند.

بس ما آمدیم جبهه که کفر را از بین ببریم نه خودمان را و ما تکلیف داریم نه صدام. بلکه شما کافران را نابود کنیم به امید پیروزی شما رزم آوران و سلامتی امام امت و پیروزی مظلوم بر ظالم شما را به خدای بزرگ می سپارم رزمتان همچون پولاد باد.

خدا نگهدار

ابراهیم جعفری

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code