حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. ساعت تعداد کل نوشته ها : 6138 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد دیدگاهها : 362×
شهید محمدحسین صیادی
1

وصیت نامه شهیدمحمدحسین صیادی تاریخ‌تولد:۱۳۲۴/۱۲/۱ تاریخ شهادت :۱۳۶۶/۰۵/۲۳ بسم‌ الله الرحمن الرحیم اکنون که من دست ازجان شسته‌ام و به جبهه آمده‌ام لازم دیدم که وصیتنامه‌اى بنویسم و حرفهاى دلم را بزنم اگر چه آدمهایى مثل من هرگز لیاقت شهادت در راه خدا را ندارند ولى اگر انشاءالله لیاقتش را پیدا کردم که خیلى عاشقش […]

پ
پ

وصیت نامه شهیدمحمدحسین صیادی
تاریخ‌تولد:۱۳۲۴/۱۲/۱
تاریخ شهادت :۱۳۶۶/۰۵/۲۳
بسم‌ الله الرحمن الرحیم
اکنون که من دست ازجان شسته‌ام و به جبهه آمده‌ام لازم دیدم که وصیتنامه‌اى بنویسم و حرفهاى دلم را بزنم اگر چه آدمهایى مثل من هرگز لیاقت شهادت در راه خدا را ندارند ولى اگر انشاءالله لیاقتش را پیدا کردم که خیلى عاشقش هستم و خدا مى‌داند که وقتى اسم شهادت را مى‌شنوم، مى‌خواهم گریه کنم اگر شهید نشوم تا پایان عمرم خجل و ناراحت مى‌باشم چرا که دیگر برایم ثابت مى‌شود خیلى معصیت کرده‌ام من از خدا مى‌خواهم که نیرویى به من بدهد که چندین ضربه محکم به دشمن بزنم و بعدا شهید بشوم که انشاءالله خداوند این دعایم را مستجاب مى‌کند چرا که الان دلم شکسته است.

پدر و مادر عزیزم بعد از من خودتان را زیاد ناراحت نکنید چون پسرتان در راه خدا و حفظ میهن رفته است و مى‌دانم که با شنیدن خبر من خیلى ناراحت خواهید شد و شنیدن خبر من براى شما خیلى سخت است.
شما برادران و خواهرانم که اکنون برادر یک شهید هستید شما باید بدانید که در راه خدا و حفظ میهنمان رفتیم شما باید هر روز نماز بخوانید و صبحها هر روز نماز بخوانید و دعا کنید که خدا شما را هدایت کند و دیگر کارى که شما باید بکنید این است که با اقوام ضد انقلاب قطع رابطه کنید.
پدر عزیزم بعد از من سرپرستى بچه‌هایم با توست و آنها را به تو مى‌سپارم به بچه‌هایم قرآن یاد بده  هر روز آنها را تشویق به نماز خواندن بکن و از یاد گرفتن حرفهاى زشت جلوگیرى کنید.
اما شما اى ملت رزمنده وصیت من به شما این است همچنان مصمم و با اراده باشید و به پیش بروید و خداى را هیچ موقع فراموش نکنید که  اگر باز فراموش کنید باز به دام آمریکا خواهید افتاد.
اى مردم نمازهایتان را در مساجد به جماعت بخوانید تا جامعه ما بیشتر به خدا نزدیک شود. ؟؟؟ کنید که  شهادت را نصیب شما بکند در غیر این صورت زمانى مى‌رسد که جنگ تمام مى‌شود و رزمندگان سه دسته مى‌شوند: دسته‌اى به مخالفت با گذشته خود بر مى‌خیزند و دسته‌اى راه بى‌تفاوتى برمى‌گزینند و در زندگى مادى غرق ؟؟؟ و دسته‌اى به گذشته خود وفادار مى‌مانند و احساس مسئولیت مى‌کنند که از شدت غصه‌ها دق مى‌کنند پس از خدا بخواهید که با وصال شهادت از عواقب زندگى بعد از جنگ در امان باشید.
اى خداى من اى معبود من اى کسى که تاکنون در سخت‌ترین شرایط یاور من بودى و من را از دو راهیها نجات دادى اى کسى که به ناله‌هایم جواب دادى. اکنون یک حاجت دیگر دارم و آن اینکه توفیقم دهى تا بتوانم وظیفه‌ام ؟؟؟به خوبى انجام دهم و دشمن جلاد  زبون را از میهنمان بیرون کنیم و اى خدا صبرم دیگر تمام شده و نمى‌توانم خودم را کنترل کنم تو را به مقربین درگاهت توفیق شهادت را نصیبم کن انشاءالله.
خدایا از سر تقصیراتم درگذر ـ

۶۵/۶/۱ والسلام

محمد حسین صیادى (امضاء)          

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.