شهیدابراهیم جهانگیری

تاریخ‌تولد:۱۳۴۷/۰۷/۰۷
تاریخ شهادت:۱۳۶۳/۱۰/۱۱
بسم الله الرحمن الرحیم با سلام و درود به پیشگاه مقدس منجى انسانهاى جهان مهدى موعود، امام زمان (عج) و نایب برحقش حامى مستضعفین گیتى رهبر عظیم‌الشان، خمینى بت  شکن و درود فراوان به روح پاک شهیدان تاریخ اسلام از کربلاى حسینى تا کربلاى خمینى و درود بر رزمندگان غیور اسلام که در زیر باران گلوله‌هاى صدامیان کافر از اسلام و از کشور اسلامى ایران و مخصوصا از شرف و ناموس مسلمین دفاع مى‌کنند.

بنده آنطورى که شنیده‌ام کسانى که در راه خداوند عالم از قرآن کریم دفاع مى‌کنند اگر چنانچه در این راه شهید بشوند، نمى‌میرند، بلکه زنده‌اند و در نزد پروردگار عالم. روزى مى‌خورند هم چنین اولین  قطره خونى که از بدن پاک شهید بر زمین مى‌ریزد و یا جسم مطهرش بر زمین مى افتد زمین  افتخار مى‌کند و مى‌گوید من به چنین انسانهایى که در راه خدا جهاد کرده و جان خودشان را تقدیم خداى خویش مى‌کنند، افتخار مى‌نمایم.
مژده باد بر چنین انسانهایى که نعمتى در پیش دارند که نه کسى  دیده و نه از قلب کسى خطور نموده است  روح پاکشان به پیشگاه خداوندشان با سربلندى عروج مى‌کند و چنین مقام و مرتبه را به کسى مى‌دهند که فقط براى خدا باشد.
پیامبر اسلام فرموده‌اند «جنت در زیر سایه شمشیر جنگ جویان اسلام است»
بارى مادر عزیزم! چنان تعریفاتى که مى‌نوشتم، آن وقت فراهم است که تمام تلاش انسان براى خدا  در راه خدا باشد. مادرم! اگر من شهید شدم. این فیض گرانمایه نصیبم شد. فقط صبر کن. مرا خدا به شما داده، اگر قبول نماید من در راه او به جبهه رفتم تا به کمک برادران رزمنده‌ام برسم انشاءالله دست شرق و غرب را از کشور اسلامى قطع کنیم همانطورى که  امام عزیزمان فرموده سیلى بر صدامیان کافر بزنیم، دیگرهیچ کس فکر تجاوز را در سر نپروراند. شهیدان از روز اول درخت اسلام و دین را با خون آبیارى کرده‌اند ما هم باید به قدر خودمان تا آخرین نفس و تا آخرین قطره خونمان از دینمان حمایت نماییم.
خدایا! یارى‌نما، تا به مقصدم که به غیر از نایل شدن به لقاء تو چیز دیگرى نیست، برسم.
خدایا خدایا تا انقلاب مهدى خمینى را نگه‌ داربه امید روزى که پرچم اسلام بر بلندى‌هاى دنیا برافراشته شودوالسلام                       

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code