سلام بر شهیدان(نامه ای از شهید طهماسب نوروزی)

با سلام به امام زمان عجل­ الله یگانه منجی عالم بشریت، و با سلام به رهبر کبیر انقلاب و یگانه بنیان­گذار انقلاب!

سلام بر شهیدان، سلام بر خانواده شهیدان، سلام بر رهبری که یاور مظلومان و همدم ستم­دیدگان بود و همیشه سختی را به راحتی ترجیح می­داد و رهبری بود که غرق در عرفان و معنویات و الهیات بود؛ رهبری که در آخرین دم  هم که زبان برای سخن گفتن نداشت؛ اما با انگشتان به عبادت معبود خویش می­پرداخت.نامه سلام-شهید طهماسب نوروزی

و سلام بر امام و رهبری که با آمدنشان در قلب ملت ایران و در قلب مسلمانان جهان جای گرفته و همچنین با رفتنش در قلب تمام کشورهای جهان.

امام عزیز رهبری بود که همچون رسول اکرم صلی­ الله ­علیه ­وآله ­و سلم بود که بر قلب­ های تاریک همچون خورشیدی می­ تابید و آن­ها را از تاریکی به روشنایی هدایت می­ کرد.

و رهبری بود که دشمنان با شنیدن نام مبارکش لرزه به اندامشان می ­افتاد؛ دشمنانی همچون آمریکا که ۱۰ سال در مقابل این بت­شکن زمان، این ظلمت­ شکن، این ظلم­شکن، این معلم انقلاب، این محور انقلاب، این پیر عظیم و بزرگوار عاجز و مات و مبهوت مانده بودند.

اما با جان و دل می­گویم: ای شهیدان با جان و دل می­ گویم:

« تا آخرین نفس، و تا آخرین قطرات خونم از راهت و از نهضت و از هدف شریفت حمایت و پیروی خواهم کرد و نخواهم گذاشت پرچم ناب محمد صلی ­الله ­علیه ­وآله­ وسلم را که شما برافراشتی به زمین افتد. ان­شاءالله».

ضمن عرض سلام به خدمت برادر عزیزم جناب آقای احمد عزیزی با اهل منزل و همچنین به عبدالله عرض سلام می­رسانم. و خدمت عموی بزرگوارم؛ خانواده محترم و معظم جناب آقای ملکعلی عرض سلام می­رسانم. و خدمت برادر عزیزم جناب آقای مشهدی مالک عرض سلام می­رسانم. و همچنین خدمت برادران عزیزم حاج و آقای محمدی و آقای حسنلو و تمام برادران که تک تک در آن مکان مقدس خدمت می­کنند عرض سلام دارم. امیدوارم که موفق و مؤید باشید.

 

مناجات خمین از جماران نمی ­آید

صدای دلنشین ناله و افغان نمی ­آید

حبیب از دیدن زخم دلش ناامید گردید

امام در بستر مرگ است مشغول نماز آخر

به دنیا مثل او گنجینه­ی ایمان نمی ­آید

یتیمان شهیدان روز و شب گریان و نالانند

که این مهر، چرا غمخوار ما طفلان نمی­ آید

امام از بهر امت، خون دل خورده است

که امید حیات از یار مظلومان نمی ­آید

برادر کوچک شما نوروزی   68/4/12

 

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code