حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. ساعت تعداد کل نوشته ها : 6293 تعداد نوشته های امروز : 2 تعداد دیدگاهها : 363×
سردار شهید محمود بیاتی
6

وصیتنامه شهید محمود بیاتی مومنان باید در راه خدا با آنانکه حیات دنیا را بر آخریت گزیده اند جهاد کنند و هر کس در جهاد به راه خدا کشته شود یا فاتح گردید زود باشد که او را در بهشت ابدی اجر عظیم دهیم . با سلام به آقا امام زمان (عج) و راهرو واقعیش […]

پ
پ
شهید محمود بیاتی

 

وصیتنامه شهید محمود بیاتی

مومنان باید در راه خدا با آنانکه حیات دنیا را بر آخریت گزیده اند جهاد کنند و هر کس در جهاد به راه خدا کشته شود یا فاتح گردید زود باشد که او را در بهشت ابدی اجر عظیم دهیم .

با سلام به آقا امام زمان (عج) و راهرو واقعیش امام روح ا… و شهدای راه حق » و با سلام و درود به رزمندگان جان بر کف .حمد و سپاس بر خدای مهربان خونهای شهیدان و فریادرس مستضعفان که باب جهاد را بر روی من گشود و من لیاقت شرکت در این جهاد که در واقع همان پاسخ مثبت به ندای هل من ناصر ینصرنی حسین (ع) که از گلوی فرزندش بیرون می آید پیدا کردم و خداوند مهربان بر من منت گذاشت .

پدر و مادر و ای برادران عزیزم! اگر من در این جهاد مقدس به شهادت رسیدم بدانید که با سایر شهیدان انقلاب هستم چون شب و روز دعا کردم و از خدا خواسته ام که ای خدای مهربان من ترا قسم نمی دهم ولی چاره ای ندارم مرا ببخش ای خدا ترا به خون سرخ عطر آگین شهیدان صدر اسلام و ای خدای بزرگ ترا به خون غلطان شده گان شهدای فتح المبین بیت المقدس رمضان محرم والفجر که با خون سرخ عشق آفرینان دل هر عاشقی را می جوشاند تا به وصال معشوقش نزدیک شود که مقصد و تنها راه رسیدن به معشوق خود را شهادت می دانستند خدا خون این شهیدان تداوم بخش خون شهدای کربلائیست قسمت می دهم که ای خدا تا موقعی که من لیاقت شهادت در راه ترا بدست نیاورده ام نگذار جان من گرفته شود ای خدا ترا به عزیزترین خونهای تاریخ ساز عالم (خون شهیدان کربلا) قسمت می دهم که شربت شهادت معنوی را نصیب من بگردان .

و سلام بر تو ای مهدی (ع) ای کسی که در شب ها به سربازانت سر کشی می کنی و در حین شهادت شان بر بالین سرشان می روی و آنها را نوازش می کنی. ای کسی که می توانی انتقام خون جدت حسین (ع) و دیگر شهدای کربلا و شهیدان کربلاهای ایران را از ظالمین بگیری این را بدان که ما با تو و با خدای تو پیمان بسته بودیم که تا پایان راه برویم و بر پیمان خویش همچنان استوار ماندیم همانطور گفته ایم و بارها می گوئیم قسم بر نهضت پاک حسینی جدا هرگز نگردیم از خمینی . خمینی جان    خمینی جان  ….

مادر و پدر جان عزیزم که چقدر شما را دوست دارم بدانید که خدا بزرگ دعای بنده های دل شکسته خود را اجابت می کند پس در مرحله اول از شما عزیزان یک دنیا تشکر می کنم که با رفتن من به جبهه مخصوصاً شما پدر عزیز که  هیچ وقت مخالفت نکردید و همیشه پیشقدم بودید که من همیشه افتخار به چنین پدر و مادر خوب و مهربان دارم.

در مرحله دوم از شما برادرانم می خواهم که در مرگ من کوچه را چراغان و پرچم سیاه و سبز بزنید و بیشتر از یک تأثر کوتاه و خوشحالی ابدی چیز دیگری انجام ندهید و دفن مرا در مزار شهدا باشد که چون اکثریت شهیدانی که در آنجا دفن شده اند هم سنگران من در جبهه های مختلف بودند که من هم می خواهم به قافله بپیوندم.

در مرحله سوم اگر امکان داشته باشد در شب هفتم به دوستم مسعود بگوئید که در خانه ما دعای توسل بر قرار کند و شما از کلیه برادران بسیجی و سپاهی دعوت بعمل آورید اول برای فرج آقا امام زمان دوم برای سلامتی رهبر و سوم برای شادی روح شهدا دعا کنند .

و تو ای مادر عزیزم! اگر امکان داشته باشد هر ماه یک روز در خانه مجلس روزه خوانی فاطمه زهرا را برگزار کن که از شما التماس دعا دارم.

در مرحله چهارم برادران عزیزم پیرو خط رهبری بوده و مطیع فرموده های او باشید و این نعمت گران بهایی که خداوند نصیب ما کرده است، حداکثر استفاده را بنمائید و برنامه زندگی خود را طوری تنظیم کنید که نشست و برخاست شما با افرادی باشد که دلسوز انفلابند و کسانی هستند که با عمل خود انقلاب را یاری می کنند.

در مرحله پنجم خانواده عزیزم اگر امکان دارد  برایم سه ماه روزه و نماز بخوانید و ۵ کیلو برنج امسال به خرج هر ساله که در ماه محرم می دادیم اضافه کنید به این نیت که فراهم آوری شادی روح شهدا و برای بندگان مستضعف او باشد.

در مرحله ششم من یک اسلحه کمری دارم که متعلق به سپاه است، تحویل سپاه دهید و مقداری کتاب دارم که تحویل کتابخانه مسجد ۵ تن دهید و پدر عزیز را وصی خود قرار می دهم که از لحاظ دارایی مادی ، ایشان می توانند تصمیم بگیرند و در آخر از همه کسانی که کم و بیش من را می شناسند حلالیت بگیرید و اکبر داداش عزیزم و مهربانم از خانواده شهید اصغر شهبازی حتما برایم حلالیت بگیرید.

دیگر بیش از این مزاحمتان نمی شوم و همگی شما را به خدای بزرگ می سپارم وصیت مرا فراموش نکنید من در نزد خدا هستم امیدوارم که شما عاشقان راه او هستید با شهادت به عشق خود رب العالمین برسید . بر سر مزارم قرآن بگذارید که کور دلان بفهمند در راه قرآن رفته ام و عکس امام را بگذارید که بدانند پیرو ولی فقیه هستم .

 

ثبت دیدگاه

2 دیدگاه برای “سردار شهید محمود بیاتی”
  1. جمله ای از محمود بیاتی :اگه یک لحظه بیایی نگات کنم ، حاضرم جونیمو فدات کنم.

    پاسخ
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.