حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. ساعت تعداد کل نوشته ها : 6293 تعداد نوشته های امروز : 2 تعداد دیدگاهها : 363×
سردار شهید فضائیل کریمی
9

شهید فضائیل کریمی فرزند در سال ۱۳۴۵ در شهرستان زنجان به دنیا آمد. پدرش به غیر از فضایل ۶ فرزند دیگر داشت. او تا مقطع دوم راهنمایی ادامه تحصیل داد و سپاه از آن دیگربه مدرسه نرفت و با وجود سن کم در تظاهرات و راهپیمایی هایی که علیه رژیم شاهنشاهی صورت گرفت به همراه […]

پ
پ

شهید فضائیل کریمیشهید فضائیل کریمی فرزند در سال ۱۳۴۵ در شهرستان زنجان به دنیا آمد. پدرش به غیر از فضایل ۶ فرزند دیگر داشت. او تا مقطع دوم راهنمایی ادامه تحصیل داد و سپاه از آن دیگربه مدرسه نرفت و با وجود سن کم در تظاهرات و راهپیمایی هایی که علیه رژیم شاهنشاهی صورت گرفت به همراه برادرش شهید میکائیل کریمی شرکت می کرد. وی با برادرش پس از پیروزی انقلاب اسلامی در پایگاه شهید دستغیب فعالیت می کرد و از همین پایگاه به سوی جبهه های حق علیه باطل اعزام شد. فضایل ۲ یا ۳ بار به جبهه رفت و برای آخرین باردر عملیات خیبر شرکت کرد و در آن عملیات در جزیره مجنون مفقود گردید. پیکر مطهرش سال ها در منطقه ماند تا اینکه پس از ۱۳ سال کمیته جستجوی مفقودین پلاک وی رادر منطقه عملیاتی مجنون تفحص کردند.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.