حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. ساعت تعداد کل نوشته ها : 6289 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد دیدگاهها : 363×
روایت فتح
3

تقدیم به فرزند خاکی ابوتراب؛ رهبر معظم انقلاب مهم نیست در زمان امام خمینی باشد یا امام خامنه‌ای؛ در دوره‌ی جوانی‌ باشد یا دوران میان‌سالی؛ در کربلای ۵ باشد یا خود کربلا؛ در شلمچه باشد یا بوکمال؛ در دیروز باشد یا امروز؛ در داخل مرزها باشد یا بیرون مرزها؛ مادام که حاج‌قاسم خداباور و جمیع […]

پ
پ

تقدیم به فرزند خاکی ابوتراب؛ رهبر معظم انقلاب

مهم نیست در زمان امام خمینی باشد یا امام خامنه‌ای؛ در دوره‌ی جوانی‌ باشد یا دوران میان‌سالی؛ در کربلای ۵ باشد یا خود کربلا؛ در شلمچه باشد یا بوکمال؛ در دیروز باشد یا امروز؛ در داخل مرزها باشد یا بیرون مرزها؛ مادام که حاج‌قاسم خداباور و جمیع خداباوران، مدد از «الله» می‌گیرند و به صدق وعده‌ی الهی، ایمان قلبی دارند، تنها و تنها یک خبر از «بیسیم مقاومت» مخابره می‌شود؛ خبر پیروزی، روایت فتح! آری!

با وجود خدا به این بزرگی که حتی در وصف هم نمی‌گنجد و با وجود خامنه‌ای به این درایت و فرماندهی و اقتدار و بصیرت و حکمت و با وجود حاج‌قاسم به این ذکاوت و هوش و زیرکی و دشمن‌شکنی و با وجود خون هم‌چنان در حال جوشش جمیع شهدا و با وجود «لبیک یا حسین» زین‌پس نوبت «روایت فتح؛ قسمت قدس شریف» است ان‌شاءالله! و آن‌روز، روزی است که «سیدعلی حسینی خامنه‌ای» خودشان می‌شوند علم‌دار! علم‌دار «مهدی فاطمه» که سلام و صلوات خدا بر او باد!

بی‌چاره آن‌ها که خواب پایان ما را دیده بودند! باذن‌الله ما هستیم و خواهیم دید یوم‌الفتح اصل‌کاری را! اگر نائب بر حق امام زمان عجل‌الله تعالی فرجه الشریف، این‌همه دل‌دار و دل‌بر و ره‌بر و نیکوخصلت و نیک‌منظر و دل‌رباست، ببین عصاره‌ی تمام خلقت؛ حضرت صاحب‌الزمان روحی فداه، چقدر دل‌دار و دل‌بر و ره‌بر و نیکوخصلت و نیک‌منظر و دل‌رباست! پس بیسیم حاج‌قاسم، هنوز روایت یک فتح‌الفتوح بزرگ را بل‌که بزرگ‌ترین فتح‌الفتوح همه‌ی تاریخ را به گوش جهانیان بده‌کار است! دنیا منتظر باشد؛ خبری در راه است… و صبح، نزدیک!

اگر امروز سردار سلیمانی گزارش فتح تاریخی سپاه اسلام را تقدیم فرمانده‌ی کل قوا کرد؛ دیر نیست آن‌روز که حضرت آقا نیز برای مولای خود؛ مهدی فاطمه، جزئیات رهایی احرار عالم از چنگ مستکبران را گزارش کنند ان‌شاءالله! که یک آقا ما داریم؛ یک آقا خود حضرت آقا دارند! که یک مولا ما داریم؛ یک مولا خود حضرت مولا دارند! باورم هست این ماه‌پاره‌ی علوی‌تبار که «عباس بن علی» پشت و پناه و نگه‌دار اوست، روزی دست ستاره‌ها را به دست خورشید می‌رسانند! برای آن‌روز، هم‌چنان باید بجنگی حاج‌قاسم! هم‌چنان باید دعایت کنیم حاج‌قاسم! هم‌چنان باید به وجودت افتخار کنیم حاج‌قاسم! و هم‌چنان باید ما هم مثل تو، آماده باشیم حاج‌قاسم! نه! بیسیم تو، ابزار تکنولوژی نیست؛ بلندگوی فتوحات بی‌شمار ظهور است؛ الله اکبر! الله اکبر…

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.