حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. ساعت تعداد کل نوشته ها : 6312 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد دیدگاهها : 363×
رسانه‌ها نقش تاثیرگذاری در نوآوری و ترویج موضوعات متعدد فرهنگی دارند.
2

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، نوید کمالی عصر دیروز در آیین اختتامیه جشنواره رسانه و حماسه ۹ دی اظهار کرد: رسانه‌ها نقش تاثیرگذاری در نوآوری و ترویج موضوعات متعدد فرهنگی دارند. وی با اشاره به تعامل بسیج رسانه و رسانه‌های استان زنجان بیان کرد: استان زنجان یکی از فعال‌ترین استان‌های رسانه‌ای در کشور است.معاون […]

پ
پ

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، نوید کمالی عصر دیروز در آیین اختتامیه جشنواره رسانه و حماسه ۹ دی اظهار کرد: رسانه‌ها نقش تاثیرگذاری در نوآوری و ترویج موضوعات متعدد فرهنگی دارند.

وی با اشاره به تعامل بسیج رسانه و رسانه‌های استان زنجان بیان کرد: استان زنجان یکی از فعال‌ترین استان‌های رسانه‌ای در کشور است.
معاون بسیج رسانه استان زنجان با اشاره به اینکه تا کنون از این ظرفیت عظیم رسانه‌ای به طور کامل در راستای توسعه همه جانبه استان زنجان استفاده نشده است، افزود: به طور یقین رسانه‌ای که در راستای توسعه و پیشرفت ملی و یا محلی فعال نباشد صرفا تبدیل به یک تریبون تبلیغاتی خواهد شد.
این مسئول با اشاره به فعالیت‌های بسیج رسانه در استان زنجان افزود: این سازمان در سطح کشور و همچنین استان زنجان فعالیت‌های متعددی را انجام داده است.
وی با تاکید بر اینکه سازمان بسیج با درک اهمیت ظرفیت رسانه‌های کشور و نقش آنها در تحقق اهداف و چشم اندازهای عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گام برداشته است، تصریح کرد: در همین راستا همایش بسیج و رسانه نیز برگزار شده است.
دبیر نخستین همایش بسیج و رسانه استان زنجان با اشاره به ارسال ۲۱۵ اثر به همایش بسیج و رسانه افزود: این تعداد آثار در حالی ارسال شده بود که فقط طی دی ماه فراخوان آن منتشر شده بود.
این مسئول با اشاره به اینکه بر همین اساس ۹۱۶ اثر به مرحله داوری راه یافتند، بیان کرد: در این راستا ۱۰ اثر از آثار برتر در محورهای مختلف برگزیده شدند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اهداف برگزاری همایش بسیج و رسانه بیان کرد: با برگزاری همایش بسیج و رسانه، علاوه بر معرفی الگوی برجسته به اصحاب رسانه زمینه هم افزایی بیش از پیش رسانه‌های استانی فراهم می‌شود.
کمالی با اشاره به اینکه برای پیشرفت در حوزه رسانه باید رسانه‌ها رسالت، مسئولیت و جایگاه خود را بشناسند، افزود: با این شناخت شاهد پویایی در این عرصه خواهیم بود.
کمالی با بیان اینکه حضور رسانه ارزشی در کنار بسیج می‌تواند به فرهنگ‌سازی در راستای اهداف متعالی نظام اسلامی کمک قابل توجهی داشته باشد، گفت: کار جهادی و روحیه کار مبتکرانه در بسیج رسانه باید مورد توجه قرار گیرد.
این مسئول تصریح کرد: برای اثربخش بودن در این حوزه توجه به نیاز روز ضروری است، زیرا با روش‌های قدیمی نمی‌توان انتظار اثرگذاری بهینه را در جامعه هدف انتظار داشت.
وی با اشاره به تعاملات برون سازمانی بسیج رسانه در استان زنجان گفت: خوشبختانه این سازمان در استان زنجان همکاری خوبی با ارگان‌های مختلف دارد.
این مسئول با اشاره به برگزاری جشنواره رسانه‌های حامی مناسب‌سازی شهری افزود: این جشنواره نیز با همکاری شورای شهر و شهرداری برگزار می‌شود.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.