دومین نمایشگاه عکس خط شکنان برگزار می شود

ایرانه حیدری، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان زنجان با اشاره به برگزاری این نمایشگاه، گفت: در این نمایشگاه گزیده‌ای از آثار تایپوگرافی پیام نصیری و عکاسان دفاع مقدس استان زنجان به نمایش گذاشته می‌شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان، وی فرهنگسرای امام خمینی(ره) را محل برگزاری نمایشگاه فوق عنوان کرده و افزود: دومین نمایشگاه “خط‌شکنان” از ششم تا نهم خرداد، پذیرای علاقه‌مندان به هنر عکاسی دفاع مقدس و تایپوگرافی است.
وی با اشاره به اینکه آثار در قالب رنگی و سیاه و سفید ارائه می‌شوند، ادامه داد: موضوع آثار در مورد فتح خرمشهر است که از سوی یک گرافیست زنجانی، بر روی این آثار تایپوگرافی انجام شده است.
پیام نصیری، هنرمند گرافیست این نمایشگاه نیز از ارائه ۵٠ اثر ۵٠ در ٧٠ در این نمایشگاه خبر داده و افزود: بر روی تعدادی از عکس‌های عکاسان دفاع مقدس زنجان از جمله سعید حاجی‌خانی و ناصر گیوه‌ای کار تایپوگرافی انجام شده و در این نمایشگاه، در معرض دید عموم قرار گرفته است.
به گفته وی این نمایشگاه با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان زنجان و مرکز حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس برگزار می‌شود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code