در دولت اسلامی کارمندان ادارات بسیجی باشند

 به گزارش خبرگزاری تسنیم از زنجان، محمد جمشیدی در مراسم روز قشر بسیج کارمندی گفت: بسیجی‌هایی که از خود رسته‌اند با ولایت‌مداری عهد و پیمان بسته‌اند.
وی با اشاره به فرموده امام خمینی(ره) در زمینه اینکه “بسیج شجره طیبه و درخت تناور و پر ثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت می‌دهد”اشهار داشت: این بسیجی‌هایی با ولایت علیه استکبار عهد و پیمان بسته‌اند.

نایب رئیس شورای عالی قشربسیج کارمندی استان زنجان با اشاره به شورای مشورتی بسیج کارمندی استان زنجان در سال ۹۵خاطرنشان کرد: تاکنون ۵ جلسه کارگروهی در قالب چهار گروه سلامت ادرای، اقتصاد مقاومتی، فرهنگی سیاسی و خانواده و بانوان تشکیل شده است.
محمد جمشیدی گسترش جذب در سطح ادارات استان زنجان در بین کارمندان و جامعه هدف و رفع موانع، مشکلات و کمک به تحقق جذب حداکثری کارمندان در بسیج را از اهداف این قشر دانست.وی کمک به تحقق یافتن اهداف بلند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و کمک به مسئولان و نیز برنامه‌ریزی و ارائه پیشنهادات به مراجع ذی‌ربط و تحقق این هدف را از دیگر اهداف اصلی این قشر عنوان کرد.
نایب رئیس شورای عالی قشربسیج کارمندی استان زنجان با بیان اینکه ارکان اصلی دولت اسلامی ادارات آن است تاکید کرد:دولت اسلامی درست نمی‌شود مگر اینکه ادارات آن درست شوند و کارمندان آن بسیجی شوند.
جمشیدی با اشاره به فرموده امام(ره) در زمینه اینکه باید هوشیار بوده و بصیرتمان را افزایش دهیم ادامه داد: صراط مستقیم همان راه ولایت و راه مقام معظم رهبری است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code