• صفحه اصلی
  • >
  • اخبار
  • >
  • دررأس حکومت اسلامی وروحیه اعتقادی، عاشورایی و مجاهدت رزمندگان بود

دررأس حکومت اسلامی وروحیه اعتقادی، عاشورایی و مجاهدت رزمندگان بود

کنگره

به گزارش خبرگزاری فارس اززنجان، سردارجهانبخش کرمی عصر امروز درمراسم گرامیداشت یاد وخاطره ۳۶ هزار شهید دانش آموزبیان کرد:سهم دانش‌آموزان در پیروزی هشت سال دفاع مقدس بر کسی پوشیده نیست وجود ۳۶ هزار شهید دانش‌آموز نمایانگر و تأییدکننده این حضور است.
وی افزود:رمز پیروزی انقلاب اسلامی ما درطول هشت سال دفاع مقدس عنایت خداوند متعال،وجود امام امت دررأس حکومت اسلامی وروحیه اعتقادی، عاشورایی و مجاهدت رزمندگان بود.

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با اشاره به وضعیت کنونی کشور ایران بیان کرد:دشمنان اسلام می‌خواهند روحیه شهیدشمس، شهید فهمیده و جهاد وشهادت را از جوانان گرفته و ما را از این اعتقادات خالی کنند.
سردارکرمی ادامه داد:باید بدانیم که پیروزی از آن خداست و دشمنان اسلام در مقابل عظمت انقلاب اسلامی شکست خورده‌اند.وی افزود:امروز جمهوری اسلامی، ملت و انقلاب اسلامی ما در اوج قدرت وعزت است که تمام مرزها را درنوردیده است.
فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با بیان اینکه نبرد در طول هشت سال دفاع مقدس یک نبرد عاشورایی و زیباترین صحنه تاریخ بود، افزود: ملت ایران در این زمان امتحان بزرگی را انجام دادند.
وی با اشاره به حضور در صحنه مردم در پیروزی انقلاب اسلامی و همچنین هشت سال دفاع مقدس تصریح کرد: اگر مجاهدت و ایثارگری‌های این ملت عظیم نبود معلوم نمی‌شد که سرنوشت کشور اسلامی چه خواهد شد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code