حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. ساعت تعداد کل نوشته ها : 6223 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد دیدگاهها : 363×
خواب دیدم شهید می شوم
1

در طول مدت آموزش غواصی در قجریه، شهید ابوالفضل خدامرادی فرمانده گروهان دو غواصی بود ولی در اواخر دوره به خاطر بیماری قند خونش، محمدباقر فتح اللهی جایگزین او شد و قرار شد ابوالفضل گروهان آبی-خاکی را فرماندهی نماید. مجید ارجمند می گفت: فرمانده گردان به ابوالفضل گفت: آقا محمد! تو را نخواهم بخشید. ابوالفضل […]

پ
پ

در طول مدت آموزش غواصی در قجریه، شهید ابوالفضل خدامرادی فرمانده گروهان دو غواصی بود ولی در اواخر دوره به خاطر بیماری قند خونش، محمدباقر فتح اللهی جایگزین او شد و قرار شد ابوالفضل گروهان آبی-خاکی را فرماندهی نماید.

مجید ارجمند می گفت: فرمانده گردان به ابوالفضل گفت: آقا محمد! تو را نخواهم بخشید. ابوالفضل بخاطر دور ماندن از غواصی خیلی ناراحت بود. در عملیات کربلای پنج به دلیل نیاز گردان او به عنوان فرمانده گروهان غواصی انتخاب شد. زمانی که برای شناسایی منطقه با هم به شلمچه رفته بودیم او به محض مشاهده موضع دشمن با انگشت اشاره منطقه ای را نشان داد وگفت: من قبل از کربلای چهار در خواب دیده بودم که در لباس غواصی شهید می شوم، اما هنگامی که اوصانلو در آن عملیات مرا محروم از غواصی کرد اصلا تصورش را هم نمی کردم که شهید شوم. ولی بخدا قسم در خواب دیده ام در آن از منطقه (که با اشاره نشان می داد) به شهادت می رسم، من محل و چگونگی شهادتم را قبلا در خواب دیده ام!

او در شب اول عملیات کربلای پنج در لباس غواصی و در همان محلی که در خواب دیده بود به شهات رسید.

 

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.