حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. ساعت تعداد کل نوشته ها : 6223 تعداد نوشته های امروز : 1 تعداد دیدگاهها : 363×
خداوند پشتیبان مبارزان و جان برکفان الله است
1

نامه شهید حسین سهرابی نژاد به خانواده به نام الله پاسدار خون شهیدان انقلاب اسلامی در تمامی نقاط جهان سلام پس از عرض سلام امیدوارم همیشه خوب بوده ودر راه اسلام و مسلمین برای جمهوری اسلامی خدمت نمایید. این خود یک نعمت الهی است. در اینجاست که امام علی(ع) در نامه ای که به مالک […]

پ
پ

نامه شهید حسین سهرابی نژاد به خانواده

به نام الله پاسدار خون شهیدان انقلاب اسلامی در تمامی نقاط جهان
سلام
پس از عرض سلام امیدوارم همیشه خوب بوده ودر راه اسلام و مسلمین برای جمهوری اسلامی خدمت نمایید. این خود یک نعمت الهی است. در اینجاست که امام علی(ع) در نامه ای که به مالک اشتر می نویسد می فرماید: چه افتخار آفرین است و پرشکوه و زیبا آنجا که امام، انسان را ستوده و دعا کند.
باری برادر گرامی ام، امیدوارم که حال یک یک خانواده به سلامتی برقرار بوده باشد و از خداوند بزرگ خواستار طلب آموزش برای انسان هایی با عمل صالح و صحیح را دارم.
خداوند، ان شاالله ما را از ردیف شهدای انقلاب اسلامی قرار دهد. چون آن ها را(شهدا) در گردن یک یک ما حقی دارند و آن، این است که ما را از اینجانب گناه و کژی و زشتی به راه صحیح و نور و پاکی نشان و خداوند ما را هدایت فرماید.
برادر عزیزم شرمنده از اینم که تا حالا نتوانستم با شما برادر خوبم تماس تلفنی برقرار نمایم ولی تا به حال فقط ۲ بار توانستم با مامان و زن داداش تماس بگیرم و از اینکه در مورد نوشتن نامه و گرفتن تماس تعلل و تاخیر می کردم مرا ببخشد. چون مکان و جای ما متغیر بود و رفتن به خط مقدم جبهه نامعلوم ولی ان شاالله به یاری معبود الهی با شما به وسیله نامه تماس برقرار خواهم کرد. سلام مرا و دیگر رزمندگان و خدمتگزاران به اسلام و مسلمین را به یک یک دوستان و آشنایان برسانید و از آن ها طلب آمرزش نمائید.
چون ما بندگان خداوند خیلی گناه داریم و احتیاج دعا و مغفرت شما بندگان خداوند را داریم که شاید خداوند از سر تقصیرات ما بگذرد و ما را به راه راست هدایت و از شر شیاطین انس و جن محفوظ فرماید.
این انسان است که در جبهه وقتی به یاد عملکردهای خود در گذشته می افتد، می فهمد که چقدر از کار برای خداوند و برای همکاری با مردم بوده و انجام داده است.
از حال خانواده برایم بنویس که خواهرم لیلا جان و برادر عزیزم ابراهیم چکار می کنند و حالشان چطور است و از حال مادرم و برادرم بنویس و از طرف بنده حیر به آنها سلام برسان واز آن ها طلب آمرزش کن شاید که در جبهه و در راه خداوند و برای پاس داشتن خون شهیدان بتوانیم کاری انجام داده و به سوی او بازگردیم
انالله و انا الیه راجعون
و از طرف اینجانب بگویید که در تمامی نمازها و برای این خدمتگزاران اسلام و ملت همیشه دعا فرماید. نماز است که انسان با خدای خود رابطه و از همه مال های دنیا و هوای نفس(آن چیزی که انسان می خواهد به دور می ریزد) و خداوند است پشتیبان این مبارزان و جان بر کفان راه الله و بنده بی چیز نیز خدمتگزاران این سربازان جندالله و حزب الله هستم.
خدایا دوست دارم همیشه قبل از آنکه سخنی بگویم و یا عملی را انجام دهم آن چنان تاملی کنم دریابم که آیا تو نیز راضی هستی یا نه؟
خدایا خداوندا! این رهبر مستضعفان، پیر مجاهد، زاهد شب، شیر روز، یاور مظلومان، یاور ستمدیدگان، نور امید، عاشق دل های تپنده بیچارگان تاریخ را در پناه همیشگی خود تا انقلاب مهدی(عج) محفوظ و دشمنان آگاه را نابود و دشمنان ناآگاه، او را هدایت و اگر نه نابود بگردان.
آمین یا رب العالمین

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.