• صفحه اصلی
  • >
  • اخبار
  • >
  • حماسه ۹ دی نهایت وفاداری ملت ایران به آرمان‌های اصیل انقلاب است

حماسه ۹ دی نهایت وفاداری ملت ایران به آرمان‌های اصیل انقلاب است

حجت‌الاسلام مهدی کریمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار داشت: ملت ایران در ۹ دی‌ماه سال ۸۸ یک حماسه عظیم و بزرگ را خلق کردند.وی حضور گسترده مردم در حماسه ۹ دی را نشان از بصیرت و آگاهی ملت ایران دانست و بیان داشت: دشمنان داخلی و خارجی با ایجاد فتنه به فکر

براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران بودند.
مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ناحیه ماهنشان با اشاره به اینکه مردم در هر زمانی پشتیبان نظام و انقلاب هستند، گفت: با استقامت و ایستادگی ملت ایران دشمن نتوانست به اهداف شوم خود دست یابد.
کریمی با اشاره به اینکه دشمن از هر روشی برای نفوذ به نظام جمهوری اسلامی ایران استفاده کرد، افزود: دشمن با اقدامات خود تلاش می‌کرد نظام جمهوری اسلامی ایران را در چشم مردم بدبین کند.
وی با بیان اینکه مردم با بصیرت و آگاهی در صحنه حاضر شدند، افزود: مردم با حضور گسترده خود در حماسه ۹ دی پایبندی خود را به نظام جمهوری اسلامی ایران نشان دادند.
* لزوم زنده نگه داشتن حماسه ۹ دی در سراسر کشور
مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ناحیه ماهنشان با اشاره به اینکه مردم با حضور خود نشان دادند پشت سر ولایت‌فقیه هستند، گفت: ملت ایران در هر زمانی که نیاز باشد به صورت گسترده در صحنه حاضر می‌شوند.
کریمی در ادامه بر لزوم زنده نگه داشتن حماسه ۹ دی در سراسر کشور تأکید کرد و ابراز داشت: برای زنده نگه‌داشتن این روز باید همایش و سمینارهای مختلفی برگزار شود.وی با بیان اینکه ملت ایران باید در هر زمانی به یک اصول و آرمان‌های پایه معتقد باشند، گفت: ملت ایران برای حفظ ارزش‌ها و اعتقادات خود در حماسه ۹ دی شرکت کردند.
مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ناحیه ماهنشان حماسه ۹ دی را نهایت وفاداری ملت ایران به آرمان‌های اصیل انقلاب دانست و ابراز داشت: ملت ایران در هر زمانی اجازه نمی‌دهند دشمن به اعتقادات آنها توهین کند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code