• صفحه اصلی
  • >
  • اخبار
  • >
  • بسیج با روحیه انقلابی معادلات ابر قدرت ها را به هم می ریزد

بسیج با روحیه انقلابی معادلات ابر قدرت ها را به هم می ریزد

کنگره

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، سردار جهانبخش کرمی بعدازظهر امروز در همایش شکوه هجرت استان زنجان با اشاره به اهمیت بسیج در نظام جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: نبود قشر عظیم بسیج باعث به وجود آمدن یک خلاء بزرگ در کشورمان می‌شود.وی به حضور گسترده بسیج در همه صحنه‌های انقلاب اشاره کرد و یادآور شد: بسیج با روحیه انقلابی و ولایی خود همیشه در صحنه‌های مختلف نظام آماده است.

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان بر لزوم حضور بسیج از زمان پیروزی انقلاب اسلامی ایران تاکنون اشاره کرد و یادآور شد: بسیج تا آخرین نفس برای دفاع از نظام جمهوری اسلامی در عرصه جهاد حضور دارد.
* حضور پررنگ بسیج در همه عرصه‌های اجتماعی و فرهنگی
کرمی به ترس دشمنان از قشر عظیم بسیج اشاره کرد و یادآور شد: بسیج با روحیه انقلابی خود همه معادلات ابرقدرت‌ها را به هم می‌ریزد.
ایشان به حضور پررنگ بسیج در همه عرصه‌های اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و علمی اشاره کرد و یادآور شد: بسیج در کنار دیگر نیروهای مسلح در دوران هشت سال دفاع مقدس نگذاشت یک وجب از خاک پاک کشورمان به دست دشمن بیافتد.
فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان اضافه کرد: بسیج در طول دوران هشت سال دفاع مقدس با روحیه ولایی و عاشورایی خود توانست دشمن را وادار به عقب نشینی از کشورمان کند.
* دشمن به فکر ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی ایران است
کرمی به حضور پررنگ بسیج از پیروزی انقلاب اسلامی ایران تاکنون اشاره کرد و یادآور شد: بسیج با روشنگری و تبعیت از ولایت فقیه همه نقشه‌های شوم دشمنان را خنثی می‌کند.ایشان با تاکید بر اینکه دشمن به فکر ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی ایران است، ابراز داشت: سپاه در راستای مقابله با توطئه‌های فرهنگی دشمنان در طول سال برنامه‌های مختلفی برگزار می کند.
فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان رمز موفقیت و پیروزی انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران را داشتن روحیه انقلابی و عاشورایی، ولایی، جهادی نیروی بسیج دانست.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code