جنگ برای فردایی روشن

الهی می خواهیم ، اگر از این جنگ تحمیلی پیروزمند باز گردیم نوک سلاح هایمان را بسوی مستکبرین خواهیم نمود جنگ را برای جنگ ادامه نمی دهیم ، جنگ برای این است که فردایی روشن ومحیطی آماده برای عدالت داشته باشیم وانسانهایی درخورشان انسان بسازیم .
در فردای جنگ بار دیگر بسوی قاسطین و مارقین وناکثین در داخل باز خواهیم گشت ودوباره در پشت رهبر انقلاب بسوی ساختن امتی نمونه در حرکت خواهیم بود.

درست است که باید نماز جمعه شکوهمند باشد .درست است که باید مجالس دعا مملو از جمعیت باشد لکن این مراسم ومجالس خدمت نهایی نیست بلکه فرایند حکومت عدل الهی واسلامی است. اگر انسانی برخیزان اسلام ساخته شود ، مراسم را به عنوان یک نیاز بدور از هر گونه تبلیغات در خود احساس خواهد کرد . این چنین انسانی از درون خواهد جوشید ومحرک های خارجی دیگر لزومی نخواهد داشت .
بنابراین جنگ را برای به کرسی نشاندن حرف خود به صرف اینکه یک حرفی وشرطی بیان کرده ایم دنبال نمی کنیم جنگ را برای اهداف والاتر می کنیم .
 به این امید هستیم که فردایی روشن برای انقلاب وایران فراهم آید .فردایی که حکومت الهی پدید آید . حکومتی که عدی الهی را برپا سازد وانسان های نمونه بسازد ، انسانهایی که سبب فخر خدا در برابر ملائک گردند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code