جشنواره فرهنگی نماز شهدا برگزار می شود

به گزارش ایثار واحد زنجان، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثار گران استان زنجان با اشاره به اینکه جشنواره فرهنگی و هنری نماز شهدا، ایثارگران و رزمندگان قدمی موثر و مفید است که از این پس مد نظر قرار خواهد گرفت، بیان کرد: این جشنواره در موضوعاتی چون خاطره‌نویسی، شعر، گزیده‌ای از وصیتنامه شهدا، داستان، عکس، فیلم، انیمیشن، فضای مجازی(وبلاگ نویسی و شبکه‌های اجتماعی) در نظر گرفته شده است.
علی کاظمی با بیان اینکه آخرین مهلت ارسال آثار ۱۵ شهریور ماه امسال است، افزود: در هر بخش به سه تن از افرادی که آثار فاخری را ارائه‌اند جوایز ارزشمندی اهداء می‌شود.
وی افزود: برای نفر اول کمک هزینه سفر به عتبات عالیات، برای نفر دوم کمک هزینه سفر به مشهد مقدس و برای نفر سوم نیز کمک هزینه سفر به قم  اهداء می‌شود.
مدیرکل بنیاد استان زنجان با اشاره به اینکه علاقه‌مندان می‌توانند جهت شرکت در فراخوان آثار خود را در بخش‌های مختلف در قالب لوح فشرده به آدرس دبیرخانه یا پست الکترونیکی zn.namaz@chmail.ir  ارسال کنند، اظهار کرد: نشانی دبیرخانه؛ زنجان بلوار قائم ساختمان سابق نهضت سواد آموزی ستاد اقامه نماز استان است.
کاظمی اضافه کرد: دستگاه‌های مختلفی چون بنیاد شهید و امور ایثارگران، ستاد اقامه نماز، شهرداری، جهاد دانشگاهی، حوزه هنری و …. در اجرای آن مشارکت دارند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code