تندیس ۴ شهید شاخص استان در شهر زنجان نصب می‌شود

خبر

گروه استان‌ها- رئیس سازمان فرهنگی شهرداری زنجان از نصب چهار تندیس شهیدان شهریاری، مخبری، مرادخانی و صمدی در سطح شهر زنجان خبر داد و گفت: المان غواصان دریادل به‌زودی در یکی از نقاط پر رفت و آمد زنجان نصب می‌شود.

غلامرضا نظری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در زنجان اظهار داشت: جلسه ستاد شهرستانی کنگره ملی ۳ هزار و ۵۳۵ شهید استان با حضور فرماندار، شهرداران مناطق، بخشداران ، ارگان‌های ادارات برگزار شد که در این جلسه از تمام ادارات، مدارس و سازمان‌ها درخواست شد که فضاها و دیوارهای قابل استفاده که بیشتر در معرض دید عموم مردم است و محوریت شهری دارند را به‌ عنوان استفاده شهرداری برای دیوارنگاره مرتبط با کنگره شهدا در اختیار سازمان فرهنگی شهرداری زنجان قرار دهند.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری زنجان به نصب المان‌ و تندیس شهدا در سطح شهر اشاره کرد و گفت: طراحی و کارهای مقدماتی المان غواصان دریا دل انجام شده و شهرداری منتظر نظر کمیسیون ماده ۵ برای نصب و جانمای این المان است البته چندین محل از جمله ورودی‌های شهر میدان بسیج، میدان جهاد و قسمت پر رفت و آمد شهر پیشنهاد شده ولی در نهایت سعی خواهد شد بهترین محل برای نصب المان انتخاب شود که در معرض دید همه مردم و مهمانان وارد شده به شهر زنجان باشد.

وی به ساخت تندیس شهدا اشاره کرد و گفت: چهار تندیس شهدا شهر زنجان به طراحان، سفارش شده است‌. تندیس شهید مجید شهریاری برای نصب در بلوار شهید شهریاری، تندیس شهید مخبری برای نصب در بلوار شهید مخبری، تندیس شهدای مدافع حرم شهر زنجان (داود مرادخانی و خیرالله صمدی) چهار تندیسی هستند که به زودی در محل‌های تعیین شده نصب خواهند شد. همینطور یادمان ۳۵۳۵ شهید استان در قسمت ورودی شرقی و در نزدیکی پارک بانوان به زودی نصب خواهد شد.

کنگره شهدای زنجان| المان بزرگ غواصان دریادل به زودی در ورودی شهر زنجان نصب می‌شود کنگره شهدای زنجان| روایت تسنیم از ستاد ملی کنگره شهدای استان زنجان/ از تعیین زمان برگزاری کنگره تا تعیین دیدار با مقام معظم رهبری + تصاویر

استفاده از ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان

نظری به ظرفیت و پتانسیل شرکت‌های دانش‌بنیان برای همکاری در برگزاری کنگره شهدا اشاره کرد و گفت: در حال مذاکرات نهایی با شرکت‌های دانش‌بنیان برای همکاری در تولید محتوا و اثر شهدا در قالب فضای مجازی و ساخت کلیپ از شهدای استان هستیم.

وی بیان کرد: شهرداری از تمام ظرفیت و پتانسیل خود در راستای ادای احترام به مقام شهدای استان در آماده‌سازی فضای شهر استفاده می‌کند چرا که شهدا به گردن ما حق ویژه‌ای دارد و آرامشی که در کشور حاکم است مدیون خون شهدا است بنابراین برای بهتر برگزار شدن کنگره تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم.

این مسئول در پایان با تقدیر از زحمات سپاه انصارالمهدی (عج) گفت: سپاه استان اقدامات بسیار زیادی را در راستای بهتر برگزار شدن کنگره انجام داده و خوشبختانه بین شهرداری و سپاه استان همکاری خوبی حاکم است و تا برگزاری اجلاسیه کنگره آماده اجرای دستورات سپاه هستیم.

انتهای پیام/

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code