تقدیر سپاه از دانشگاه آزاد زنجان/ دانشگاه های استان در فعالیتهای کنگره با دانشگاه آزاد مشارکت کنند

جانشین سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با تقدیر از عملکرد دانشگاه آزاد و کمیته علمی و پژوهشی کنگره گفت: دانشگاه‌های استان یاری‌رسان “دانشگاه آزاد ” در امر فعالیت‌های کنگره باشند.

سرهنگ ابوالفضل طهماسبی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در زنجان، اظهار داشت: توفیق بزرگی برای ما حاصل شده که به عنوان مسئول برگزار کننده کنگره شهدای ملی استان زنجان انتخاب شده‌ایم؛ شهدا به ما نیازی ندارند و این ما هستیم که به شفاعت آن‌ها نیازمندیم.
نکات طلایی در حفظ و نگهداشت کارکنانکار برای شهدا باید دلی باشد و هرکسی که از خدمت به شهدا جا ماند باید بگویم که نعمت با ارزشی را از دست داده است.

وی ادامه داد: زمان زیادی برای برگزاری اجلاسیه کنگره ۳۵۳۵ شهید استان زنجان نمانده و مقدمات کار از سوی دبیرخانه کنگره در حال انجام است؛ همچنین کمیته‌های کنگره در حال اجرای اقدامات خود هستند و خوشبختانه همکاری خوبی بین سپاه استان و دستگاه‌های اجرایی حاکم است؛ یکی از کمیته‌های فعال کنگره شهدا “کمیته علمی و پژوهشی” است که رئیس دانشگاه آزاد زنجان و رئیس سازمان بسیج علمی و پژوهشی سپاه انصارالمهدی (عج) در این حوزه فعالیت‌های خوبی انجام داده‌اند.

جانشین سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان در ادامه به برگزاری همایش بزرگ علمی این کمیته در ماه آینده خبر داد و گفت: از فعالیت گسترده و زحمات بی‌دریغ مسئولان دانشگاه آزاد زنجان سپاسگزاریم؛ همچنین خواستار همکاری بیشتر سایر دانشگاه‌های استان با دانشگاه آزاد زنجان هستیم و انتظار ما این است که تمام دانشگاه‌ها پای کار بیایند.
کنگره شهدای زنجان| بازدید فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) از تله فیلم “نجات اربیل” + تصاویرکنگره شهدای زنجان| ۶۰ تن از فرزندان دختر شهدا به مشهدمقدس اعزام می‌شوندهمه دستگاه‌های اجرایی برای برگزاری باشکوه کنگره شهدای زنجان پای کار بیایند

وی در ادامه پیشنهادی هم در زمینه معرفی شهدای علمی استان مطرح کرد و گفت: از کمیته علمی و پژوهشی کنگره درخواست داریم در زمینه معرفی شهدای علمی استان بیشتر تلاش کنند؛ افتخار ما شهید مجید شهریاری است که می‌شود بازهم در زمینه معرفی بیشتر این شهید تلاش کرد؛ همچنین علاوه بر شهید شهریاری، شهدای زیادی در استان وجود دارند که در زمان تحصیل دانشگاه به جبهه‌ها اعزام شدند و به مقام شهادت رسیدند؛ درخواست ما این است که این شهدا را بیشتر به نسل دانشجو معرفی کنیم.

سرهنگ طهماسبی در پایان افزود: یکی از مهمترین اهداف برگزاری کنگره شهدا، ثبت میراث و تکمیل آرشیو شهدا برای نسل‌های آینده است؛ نسل‌های بعدی باید با استفاده از همین میراث از ماجرای دفاع مقدس با خبر شوند؛ خوشبختانه علاوه بر اقدامات ذکر شده، کتاب‌های خوبی از شهدا به چاپ رسیده که برای بهره‌برداری در اختیار اقشار مختلف جامعه گذاشته خواهد شد. اعتقاد ما این است که دفاع مقدس باید حداقل ۸۰۰ سال کشور را تغذیه معنوی کند که به لطف خدا این امر محقق خواهد شد.

انتهای پیام/

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code