تا پایان عمر بر پای این لبیک می ایستم

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، جمیله بیگدلی ظهردر دیدار وزیر دفاع بیان کرد: پدر شهیدان بسطامیان وصیت کرده بود، مانع حضور فرزندان در جبهه نشوم.ایشان با اشاره به اینکه فرزندان خود را در راه خدا و انقلاب نثار کرده است،ادامه داد: برای همین وقتی پسرم برای رفتن به جبهه آماده می‌شد مانع او نشدم.

مادر شهیدان بسطامیان با اشاره به اینکه شهید عبدالله در دزفول به شهادت رسیده است،اظهار داشت: پسرم اصغر نیز در جریان عملیات کربلای ۵ به درجه رفیع شهادت نائل شده است.وی با اشاره به اینکه شهید عبدالله درخواست کرده بود وی را خودم دفن کنم، اافزود: عبدالله می‌گفت می‌خواهم همه بدانند با رضایت تو و پدرم به جبهه اعزام شده‌ام.
مادر شهیدان بسطامیان با بیان اینکه با خود فکر کردم باید شهید اصغر را نیز خود دفن کنم،ادامه داد: نمی‌خواستم کسی فکر کند بین فرزندانم فرق می‌گذارم.بیگدلی با اشاره به اینکه حس مادری باعث شد از شهادت فرزندانم ناراحت شوم، بیان کرد: اما چون در راه خدا شهید شده بودند رضایت داشتم.
وی گفت: خداوند این هدیه را از من قبول کند و اگر شرایط مناسب بود دخترم را هم برای حضور در جبهه راهی می‌کردم.مادر شهیدان بسطامیان با اشاره به اهمیت حضور در جبهه حق و دفاع از کشوراظهار داشت: این اقدام لبیک به امام و رهبری است.
گفتنی است، ۵۵ خانواده شهید در استان زنجان زندگی می‌کنند که دو شهید را به نظام و انقلاب تقدیم کرده‌اند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code