حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. ساعت تعداد کل نوشته ها : 6293 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد دیدگاهها : 363×
بیانیه بسیج دانشجویی زنجان در محکومیت اعدام آیت الله نمر
2

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان در بیانیه مشترک بسیج دانشجویی استان‌های زنجان، اردبیل، آذربایجان شرقی و غربی که نسخه‌ای از آن به دفتر خبرگزاری فارس در زنجان ارسال شده آمده است. “یریدون لیطفئوا نور الله بافواهم والله متم نوره ولو کره الکافرون” ( می خواهند نور خدا را با دهانشان خاموش کنند و البته […]

پ
پ

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان در بیانیه مشترک بسیج دانشجویی استان‌های زنجان، اردبیل، آذربایجان شرقی و غربی که نسخه‌ای از آن به دفتر خبرگزاری فارس در زنجان ارسال شده آمده است.

“یریدون لیطفئوا نور الله بافواهم والله متم نوره ولو کره الکافرون” ( می خواهند نور خدا را با دهانشان خاموش کنند و البته خدا نور خود را هر چند کافران خوش ندارند تمام می کند. سوره صف آیه ۸)
با اعلام حکم ناعادلانه شهادت عالم مجاهد مبارز آیت‌الله نمر باقرالنمر شاگرد مکتب امام خمینی (ره) از سوی  نادادگاه رژیم آل عربستان سعودی بیش از گذشته برای جامعه بشری به ویژه امت بزرگ اسلام آشکار شود که این اقدام دیکتاتور مآبانه سعود بار دیگر پرده از چهره نفاق آلود آن رژیم برداشته شد تا حقیقت در مورد حاکمان جوانان خام اندیش و مزدوران آل‌سعود  منجر به شعله ور شدن آتش قیام مردم انقلابی عربستان و جهان اسلام و موج بیداری اسلامی در اقصی نقاط جهان شده است.
البته انتظار دیگری از حامیان رژیم کودک‌کش رژیم صهیونیستی در کشتار مسلمانان اهل سنت غزه مظلوم نمی توان داشت و طبیعی است که در راستای اطاعت از اربابان مستکبرشان، مطالبه رهبر مردم مظلوم عربستان را این چنین سرکوب نمایند. و اکنون در این گیرودارها، ما ماندیم و این استخوان‌های در گلو، بازهم ماییم و این خارهای در چشم اسلام، لذا با این تفاسیر هنوز جنایت این مسلمان نمایان دیو سیرت در قبال فلسطین مظلوم وغزه قهرمان فراموشمان نشده، هنوز فاجعه کشتار حجاج ایرانی و غیر ایرانی از یادهای آزادگان جهان پاک نشده، هنوز صدای گوش خراش برخورد شیشه‌های شراب آن‌ها با سران استکبار گوش‌هایمان را می‌آزارد، هنوز صدای جیرینگ جیرینگ سکه‌های آنان در حمایت و هدایت داعش و تروریسم‌های منطقه‌ای، کابوس بچه‌های غزه، سوریه، لبنان، عراق و یمن است، هنوز هم با نفس‌های شیطانی خود در شیپور تکه تکه کردن امت اسلامی می‌دمند.
چه زیبا گفت که تاریخ اسلام پر است از خیانت و نیرنگ بزرگانش و کیست که نداند اگر نبود زمزمه‌های اختلاف افکن این فرزندان ناخلف انگلیس تا به حال، امت واحده اسلامی، سران استکباری و دنباله‌های آنان را به زباله دانی تاریخ فرستاده و ریشه تروریسم را در منطقه  خشکانده بود.
بدین ترتیب، شیخان عرب کوشیده‌اند – به  خیال باطل خویش- ندای حق طلبانه شیخ نمرها را خاموش سازند اما بدانند که راه شیخ نمرها بی رهرو نخواهد ماند و خون این عالم، هسته‌های مقاومت را تشکیل می‌دهد و مسلمانان لحظه‌ای سکوت و درنگ نخواهند کرد و سرنوشت تلخی برای دولت عربستان رقم خواهند زد.
اگر چه خداوند مبارزه با ظلم را در طبیعت آدمی به ودیعه نهاده، اما از سوی دیگر قلدران و امپراطوران زور، زر و تزویر نقشه‌هایی طراحی می‌کنند تا مطامع نامشروع خویش را محقق سازند. بدین ترتیب صفحات تاریخ آکنده از مبارزه حق مداران از سویی و زورگویان از سویی دیگر است.
جای بسی تاسف است که اربابان زور مدار و سازمان‌های – به اصطلاح – حامی حقوق بشر چشم خویش را بر روی این رفتارها که نقض صریح حقوق شهروندی و انسانی است می‌بندند و نه تنها کنج سکوت را برمی‌گزینند که از آنها حمایت می‌کنند به گونه‌ای که وجدان‌های بیدار بشری به یقین رسیده‌اند که چنین رفتارهای ظالمانه‌ای جز با چراغ سبز آنان انجام نمی‌شود.
آیا پاسخ مطالبه خواسته‌های اولیه انسانی مستضعفان ساکن در سرزمین وحی، اعدام است؟ کدام ذهن آگاهی در جامعه امروز بشر حکومت های موروثی سراسر فساد را می پذیرد که مردم جزیره العرب پذیرا شوند؟ مدعیان دموکراسی چگونه بر جنایات  حاکمان عربستان سکوت می‌کنند؟
بنابراین، آنچه امروز در منطقه در حال وقوع است چیزی جز دستپاچگی سران استکبار جهانی و عمال منطقه‌ای آنان در برابر موج عظیم بیداری اسلامی نیست، حال، مستکبران و نوکرانشان بدانند بیداری اسلامی، شیعه و سنی نمی‌شناسد؛ هر چند مفتی‌های وهابی و شیخان عرب با هادیان استکبار جهانی به ویژه آمریکای جنایت کار، انگلیس موذی و رژیم صهیونیستی غاصب در پی دامن زدن به آتش اختلافات میان فرقه‌های اسلامی هستند تا به حاکمیت خود بر منطقه و غارت ثروت‌های آن ادامه دهند؛ اما فریاد حق‌طلبی و آزادی خواهی عالم مبارز  چون شیخ نمرها، موجب تزلزل معادلات از پیش طراحی شده شیطان صفتان شده، از این رو کوشیده‌اند تا این فریادها را خاموش کنند. همان مفتی‌های وهابی که مفت نمی‌ارزند و دموکراسی را کفر و انتخاب را حرام می‌دانند و فقط و فقط قائل به بیعت هستند تصور می‌کنند که با حذف شیخ نمرها، تفکر شیعی و اسلام حقیقی را اعدام می‌کنند.
۱- اینگونه اقدامات (گر چه اجرای آن امری بالاتر از جرات آل سعود است) در راستای شعله‌ور نمودن آتش اختلاف میان شیعه و سنی است که توسط برنامه ریزان استکبار، تدارک شده است.
۲- با توجه به رسالت تاریخی عالمان ادیان ابراهیمی و علمای اسلام، از علمای جهان اسلام  و سایر ادیان توحیدی انتظار می‌رود به وظیفه خود که فشار بر حکومت عربستان است، عمل کند.
۳- از ملت‌های مسلمان و آزادگان جهان نیز انتظار می‌رود از اصحاب رسانه‌ها و دولت‌های خود بخواهند تا با رایزنی‌های دیپلماتیک در راستای برخورد قاطع و انقلابی و فشار بر دولت عربستان اقدام کنند.
۴- اکنون بر همگان روشن شده که از سر ضعف دستگاه دیپلماسی دولت است که موجب از دست دادن فرزندان انقلابی و صادر کنندگان آرمان‌های امام و اسلام حقیقی شده است لذا از دستگاه دیپلماسی کشور خواستاریم ضمن برخورد دیپلماسی متناسب با رژیم سفاک آل سعود مراتب اعتراض خود را به جوامع بین‌المللی رسانده و پیگیر احقاق حقوق مسلمانان انقلابی عربستان باشد. و نیز از دولت و وزارت خارجه انتظار می‌رود نه مانند حادثه منا (گر چه در سکوت رسانه‌ها حرفی دیگر از آن به میان نمی آید اما جنبش دانشجویی پیگیر حادثه و نحوه عملکرد دولت در این زمینه خواهد بود که بعد از چند بیانیه و مصاحبه به فراموشی سپرده شد) تلاش خود را در محکومیت این جنایت ضد حقوق بشری و شهروندی و انسانی انجام داده و مطالبه حق مردم نماید. و نیز دستگاه دیپلماسی کشور از خود تکانی نشان دهد و با بهره‌گیری از روابط دیپلماتیک، اقتدار سیاسی و ظرفیت‌های موجود جمهوری اسلامی ایران توهم و رویکرد سکوت بین‌المللی و دیپلماتیک را بشکند و عزت ملی، همگرایی انقلابی و وحدت اسلامی را به ذلت سکوت دیپلماسی عصایی، منفعلانه و لاک پشتی نفروشد تا گردن استکبار جهانی را به برکت خون این شهیدان خم نماید و تثلیث غربی، عربی و عبری طراحی شده را بشکند.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.