حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. ساعت تعداد کل نوشته ها : 6312 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد دیدگاهها : 363×
به دیدار امام عزیزمان می رویم
5

نامه شهید قهرمان ابوالفضلی به خانواده اش به نام خداوند بخشاینده‌ی مهربان برسد به دست پدر و مادرم ضمن عرض سلام و آرزوی موفقیت در کارهایتان برای شما امیدوارم که در زیر سایه‌ی خداوند متعال صحّت و سلامت بوده باشید و اگر از روی لطف و محبت تان احوال فرزندتان قهرمان را خواسته باشید الحمدالله […]

نویسنده : مرکز حفظ و نشر آثار دفاع مقدس سپاه زنجان
پ
پ

نامه شهید قهرمان ابوالفضلی به خانواده اش

به نام خداوند بخشاینده‌ی مهربان
برسد به دست پدر و مادرم
ضمن عرض سلام و آرزوی موفقیت در کارهایتان برای شما امیدوارم که در زیر سایه‌ی خداوند متعال صحّت و سلامت بوده باشید و اگر از روی لطف و محبت تان احوال فرزندتان قهرمان را خواسته باشید الحمدالله سلامتی حاصل برقرار است، و هیچ ملالی نیست بجز دوری دیدار شما، پدر و مادر عزیز امیدوارم که سلام گرم مرا از راه دور بپذیرید.

پدر و مادر عزیز حالتان خوب است، امیدوارم که خوب باشید ما از فردا به اردو خواهیم رفت و معلوم نیست که اردو چند روز است و پس از تمام شدن اردو اگر مسئولین قبول کنند. ان‌شاءالله به دیدار امام بزرگوارمان خواهیم رفت و پس از آن به امید خداوند به جبهه اعزام خواهیم شد، تا آخرین ریشه‌های ظلم و فساد را از میهن پاکمان بیرون کنیم.

در ضمن از راه دور سلام گرم را به بهرام، رقیه، زهرا، بهمن، حسین می‌رسانم. در هر حال سلام مرا به بیت الله و مادر بزرگم و آمنه خانم و به خانواده عمویم و مادربزرگم مرضیه خانم و زن عمویم و مشهدی رفعت و شمسی، اروجعلی، رسول، رباب، اشرف برسانید. در ضمن پدر و مادر سلام مرا به همه‌ی دوستان و آشنایان برسانید و در هر حال موقع اعزام ما معلوم نیست. دیگر وقت شما را نمی‌گیرم.
دوستدار شما عزیزان

قهرمان ابوالفضلی. چهارم اردیبهشت

 

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.