حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. ساعت تعداد کل نوشته ها : 6286 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد دیدگاهها : 363×
دستنوشته سردار شهید ابوالفضل نوری-بهترین انتخاب زمان
1

دستنوشته سردار شهید ابوالفضل نوری پیرامون شهادت عده ای از فرماندهان نظامی بسم الله الرحمن الرحیم شما و {ما}مهیا هستیم که تمام توطئه را خنثی کنیم.امیدوارم که قوای مسلح با تمام توان این انگل ها را و این بازی خورده ها را از کشور خودشان برانند و اسلام را تقویت کنند.(امام خمینی) انجمن اسلامی شهادت […]

پ
پ

دستنوشته سردار شهید ابوالفضل نوری پیرامون شهادت عده ای از فرماندهان نظامی

بسم الله الرحمن الرحیم

شما و {ما}مهیا هستیم که تمام توطئه را خنثی کنیم.امیدوارم که قوای مسلح با تمام توان این انگل ها را و این بازی خورده ها را از کشور خودشان برانند و اسلام را تقویت کنند.(امام خمینی)

انجمن اسلامی شهادت پرافتخار فرماندهان نظامی که خون پاکشان یقیناً در شکوفایی انقلاب عظیم اسلامی و معرفی چهره خبیث مزدوران آمریکایی نقش بزرگ خواهد داشت تسلیت و تبریکات صمیمانه خویش بر ولی عصر(عج) و نایب بر حقش امام امت و به ملت شهیدپرور و قهرمان ایران به ویژه خانواده داغ دار این عزیزان به خون خفته عرض می نماید.

باری عزیزان در سانحه هوایی دیروز ملت عزیز ما چند تن از فرزندان انقلاب را از دست داد. سرهنگ نامجو، تیمسار فلاحی و تیمسار فکوری و چند تن دیگررا.و اکنون ملت ما اعلام می دارد اگر این ها رفتند سرداران دیگری پرچم انقلاب را بر خواهند گرفت و به میدان مبارزه پا خواهند گذاشت و همزمان با سالگرد شهادت امام محمد جواد(ع) بر اثر انفجار نارنجک یک منافق جوانمرد فاضل، عالم مجاهد، استاد حجت الاسلام هاشمی نژاد شهید شد.

آقای هاشمی نژاد در راه مبارزه از همان گام های نخست طعم تلخ آزاروتعقیب و زندان رژیم را چشید و لیکن این زجرها همان طور که انتظار می رفت تاثیری نبخششید جز آنکه او را در راهش استوارتر کند.

این واقعیت را می توان در فعالیت های پس از زندان آن بزرگوار بوضوح مشاهده کرد و حال منافقی به دستور اربابش او را به شهادت می رساند.این منافق نمی داند که شهادت در فلسفه ما معنی دیگری دارد او نمی داند که در اسلام شهادت به معنای تزریق خون بر پیکر جامعه است.اگر می دانست این کارها را نمی کرد.

آری عزیزان هاشمی نژاد و چندتن از فرماندهان نظامی شهید شدند و خودشان ضامن استمرار انقلاب و حفظ خون شهیدان شد.

تذکردیگر در رابطه با انتخابات است.به فرموده امام(تو هم باید رای بدهی این یک تکلیف الهی است).

برادران هر یک رای که شما به صندوق می اندازید تیری بر قلب دشمن می زنید.فردا روز جمعه دهم مهرماه از ایام الله است.به روز خدایی ارج نهید و در انتخابات شرکت کنید.به پاسداری رای دهید که پایدار ارزش های انقلاب باشد و ارزش های این انقلاب را بشناسد و به آن وفا کند.

پاسداری که فرزند مسجد باشد. فرزند سحرگاه های پرروح ،پاسداری که با تزویر دشمن آشنا باشد.از شرق و غرب نترسد.به چپ و راست نغلطد.از طائفه{من}ها نباشد و چون سرو رشید باشد.پاسداری که بداند و بتواند.

ای آنهایی که روز دهم مهرماه به پای صندوق های رای می روید، مسئولیتی بزرگ بر دوش شماست.ما بار دیگر اعلام می کنیم برای مبارزه با استکبار جهانی وبا شرق و غرب و برای حفظ استقلال-آزادی و جمهوری اسلامی ما به فرزند مجلس و مقلد امام و امام جمعه تهران، کاندیدای حزب الله، حجت الاسلام خامنه ای رای می دهیم زیرا با انتخاب او ضامن تداوم انقلاب خواهیم بود.

خامنه ای جندالله

کاندیدای حزب الله

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.