بسیج اصناف پیگیر احداث المان شهدای بازار در سبزه میدان است

گروه استان‌ها – رئیس سازمان صمت استان زنجان از آماده بودن برای برگزاری باشکوه کنگره خبر داد و گفت: بسیج اصناف پیگیر احداث المان شهدای بازار در سبزه‌میدان (مقابل بازار) است.

ناصر فغفوری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در زنجان اظهار داشت: توفیق بزرگی برای همه حاصل شده تا افتخار خادمی شهدا را در پاییز امسال داشته باشیم.

سازمان صمت استان به همراه بسیج اصناف وظایف بسیار مهمی را در راستای برگزاری کنگره بر عهده گرفته است.

وی با بیان اینکه بهمن‌ماه سال گذشته نخستین جلسه صنعت‌کاران استان با فرماندهان سپاه استان در اتاق بازرگانی برگزار شد تصریح کرد: در آن جلسه تولیدکنندگان استان زنجان وعده حمایت از برگزاری کنگره دادند و خوشبختانه بسیاری از آنان در این راه کمک حال ما بودند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان عنوان کرد: تا به این لحظه تولیدکنندگان و صنعت‌کاران زیادی کمک حال ما بوده‌اند و امیدواریم تا برگزاری اجلاسیه کنگره این کمک‌ها ادامه‌دار باشد.

وی در ادامه به احداث المان شهدای بازار اشاره کرد و گفت: بسیج اصناف این موضوع را به جد پیگیری می‌کند و امیدواریم تا برگزاری کنگره شهدا این المان مقابل بازار زنجان نصب شود.
کنگره شهدای زنجان| آیین اختتامیه عصر شعر بسیج جامعه زنان برگزار شد + فیلمگزارش تسنیم از شورای شهر زنجان؛ حمایت همه‌جانبه شورای شهر زنجان از برگزاری کنگره شهداکنگره شهدای ایلام|کنگره ملی ۳هزار شهید استان ایلام د با رویکرد خدمت رسانی به محرومان برگزار می شود

فغفوری در ادامه گریزی به تدارک پذیرایی از مهمانان زد و افزود: در حال تدارک پذیرایی و اسکان مهمانان ویژه در زنجان هستیم که امیدواریم به بهترین شکل این مراسم را برگزار کنیم.

وی در پایان از تمام کارآفرینان و تولیدکنندگان درخواست کرد که به‌خاطر شهدا پای کار بیایند و هر کاری که می‌توانند برای بهتر برگزار شدن کنگره ۳۵۳۵ شهید استان زنجان انجام دهند.

از سوی دیگر ابوالفضل طهماسبی جانشین سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان در گفت‌وگو با تسنیم اظهار کرد: از تمام کارآفرینان و تولیدکنندگان برای حمایت برای برگزاری کنگره سپاسگزاریم؛ امیدواریم این کمک‌ها تا روز برگزاری کنگره ادامه‌دار باشد.

وی تاکید کرد: شهدا برای تمام ملت است و همه باید برای شهدا خدمت کنیم؛ نباید این تصور را داشته باشیم که شهدا برای یک نهاد و یا یک قشر خاص است.

جانشین سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان گفت: باید کنگره شهدا را به بهترین شکل ممکن برگزار کنیم چرا که معتقدیم شان و منزلت شهدا بسیار بالاست و این ما هستیم که به آن‌ها نیاز داریم.

امیر ارجمند مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان زنجان در گفت‌وگو با تسنیم اظهار داشت: خوشبختانه در حال برنامه‌ریزی اسکان و هتل برای مهمانان هستیم.

وی ادامه داد: هیچ مشکلی بابت کمبود مکان اسکان وجود ندارد و کاملاً آماده برگزاری کنگره هستیم. با هتل‌داران هم رایزنی‌های لازم انجام شده و مشکل خاصی وجود ندارد.

انتهای پیام/

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code