برگزاری اجلاسیه دانشگاهی کنگره ۳۵۳۵ شهید استان زنجان

مسئول بسیج دانشجویی استان زنجان گفت: اجلاسیه دانشگاهی کنگره ۳۵۳۵ شهید استان زنجان نیز با برنامه‌ریزی‌های انجام شده در سال ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

ابوالفضل صابری امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار سایت ایثار، اظهار کرد: اولین جلسه کمیته دانشگاهیان کنگره ۳۵۳۵ شهید استان زنجان هفته گذشته در زنجان برگزار و برنامه‌ریزی‌های لازم برای حضور فعال این کمیته پیش‌بینی شده است.
وی گفت: بسیج دانشجویی به عنوان دبیر کمیته و رئیس دانشگاه زنجان به عنوان رئیس این کمیته انتخاب و برنامه‌ها برای پیگیری لازم مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
این مسئول بیان داشت: در استان زنجان ۳۳ شهید دانشجو و یک استاد شهید دانشجو وجود دارد که برای معرفی سیره و روش و مکتب شهدای گرانقدر برنامه‌های مختلفی در استان تا زمان برگزاری کنگره ۳۵۳۵ برگزار می‌شود.
رئیس بسیج دانشجویی استان زنجان خاطرنشان کرد: با توجه به شهادت شهید شهریاری به عنوان یکی از اساتید مطرح کشوری و استانی، برنامه‌های ویژه‌ای برای معرفی سبک زندگی این شهید گرانقدر در نظر گرفته می‌شود.
صابری از برگزاری یادواره شهدای گمنام مدفون در دانشگاه‌های استان خبرداد و گفت: مراسم بزرگداشت این شهدا با حضور مسئولان استانی و دانشگاهیان قبل از برگزاری کنگره ۳۵۳۵ برگزار می‌شود.
وی گفت: اجلاسیه دانشگاهی کنگره ۳۵۳۵ شهید استان زنجان نیز با برنامه‌ریزی‌های انجام شده در سال ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.
این مسئول برگزاری کنگره شهدای استان زنجان را فرصت مغتنمی برای معرفی سیره و سبک زندگی شهدا دانست و گفت: از همه ظرفیت‌های دانشگاهی برای حضور پررنگ در برنامه‌های این کنگره استفاده می‌شود.
انتهای پیام/

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code