برنامه شهدای جهادگر زنجان تا اجلاسیه کنگره شهدا آماده پخش می‌شود

گروه استان‌ها – مسئول بسیج صدا و سیمای استان زنجان از آماده شدن برنامه شهدای جهادگر تا زمان برگزاری کنگره خبر داد.

محمدناصر اشتری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در زنجان ، اظهار داشت: همزمان با سایر دستگاه‌های اجرایی، صدا و سیمای مرکز زنجان هم فعالیت خود را آغاز کرده و تمام تلاشش این است که تمام اقشار را از برگزاری چنین رویداد بزرگ و باشکوهی خبردار کند.

همچنین با پخش برنامه‌های با عنوان دفاع مقدس تلاش دارد حال و هوای زنجان را دفاع مقدسی کند.

وی ادامه داد: از آنجایی که یکی از اهداف کنگره شهدا تکمیل آرشیو شهدا برای نسل‌های بعدی است، در همین راستا صدا و سیمای مرکز زنجان بیش از ۴۰۱ ساعت فایل‌های تصویری و صوتی را در اختیار دبیرخانه کنگره شهدا قرار داده است.

مسئول بسیج صدا و سیمای استان زنجان تشریح کرد: همینطور از سال گذشته صدا و سیمای مرکز زنجان برنامه‌های مختلف رادیویی و تلویزیونی در راستای فرهنگ ایثار و شهادت را پخشکرده است. همینطور برنامه‌ تلویزیونی با موضوع نقش رزمندگان زنجانی در دفاع مقدس از شبکه اشراق پخش شد.
کنگره شهدای زنجان| کتاب “ایستاده میان چهار گل زرد و یک گل سرخ” به زودی به چاپ انبوه می‌رسدکنگره شهدای زنجان| ۶۰ تن از فرزندان دختر شهدا به مشهدمقدس اعزام می‌شوند

وی تشریح کرد: برنامه روزنگار دفاع مقدس در حال حاضر در حال اجرا است و تا زمان برگزاری کنگره در فضای مجازی ادامه دار خواهد بود؛ گفتنی است تمامی برنامه‌های انجام شده بر اساس ابلاغیه کمیته رسانه کنگره ۳۵۳۵ شهید استان اجرا می‌شود‌.

اشتری اظهار کرد: تله فیلم تنهایی یوسف، برنامه رادیویی۳۰ سردار، دیدار با خانواده‌های شهدا وایثارگران، برنامه ققنوس و برنامه رادیویی زندگینامه شهدای استان، صنوبران سبز و روایت شیدایی برنامه‌هایی هستند که در حال پخش از صدا و سیمای مرکز زنجان هستند.

وی در پایان اضافه کرد: برنامه شهدای جهادگر استان نیز برنامه‌ای است که در حال تدوین است تا برای زمان برگزاری کنگره آماده شود؛ تله تئاتر نجات اربیل، مستند راه ناتمام و استودیو سیار رادیویی ویژه کنگره، اقداماتی هستند که در زمان کنگره انجام خواهند شد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code