برنامه روز آزادسازی خرمشهر در زنجان برگزار می شود

به گزارش ایثار واحد زنجان، نخستین جلسه هماهنگی برای برگزاری برنامه‌های پرمحتوا به مناسبت سوم خرداد مصادف با فتح خرمشهر در عملیات بیت‌المقدس و روز مقاومت، ایثار و پیروزی در بنیاد استان زنجان به ریاست علی کاظمی مدیرکل این نهاد تشکیل شد.
در این جلسه کاظمی با اشاره به اینکه پیروزی‌هایی که در هشت سال دفاع مقدس به دست آورده‌ایم به سادگی رخ نداده است، بیان کرد: بدست آوردن هر پیروزی نشانگر این است که رزمندگان جان برکفی با تمام قوا برای شکست دشمن تلاش کرده‌اند.
وی با بیان اینکه روز مقاومت، ایثار و پیروزی نباید صرفا در یک روز خلاصه شود،ادامه داد: شهدا و رزمندگان قهرمانان تاریخ ما هستند و قهرمانان در هیچ کجای دنیا فراموش نمی‌شوند در نتیجه باید ایثار آن همیشه به مردم بازگو شود.
مدیرکل بنیاد استان زنجان با بیان اینکه سوم خرداد؛ روز خواستن و توانستن شهدا و رزمندگان است، ابراز کرد: این روز بیانگر یکی از شیرین‌ترین خاطرات مردم است مردمی که برای رسیدن به این فتح زحمات بسیاری کشیده‌اند و قدردان این پیروزی ارزشمند هستند.
گلباران مزار شهدا، دیدار با جانبازان عملیات بیت‌المقدس، تجلیل از جانبازان عملیات مذکور و دیگر برنامه‌ها بخشی از موارد پیشنهادی و مصوب این جلسه بود.
در این جمع مدیرکل و معاونان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان و سایر مسئولان حضور داشتند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code