• صفحه اصلی
  • >
  • اخبار
  • >
  • برنامه روزجانباز با همکاری حسینیه و زینبیه اعظم برگزار خواهد شد

برنامه روزجانباز با همکاری حسینیه و زینبیه اعظم برگزار خواهد شد

به گزارش ایثار واحد زنجان به نقل از مهر، علی کاظمی در نشست خبری با خبرنگاران گفت: در طول سال برنامه‌های مختلفی توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران اجرایی ‌شود.
وی از وجود  ۷ هزار جانباز در استان زنجان  خبر دادو اظهار کرد: ۱۰۱ جانباز ۷۰ درصد، ۲۵۵ نفر بین ۵۰ تا ۶۰ درصد است و ۲۵۰ نفر نیز بین ۳۵ تا ۳۹ درصد است و در این میان ۶۱۰ نفر از جانبازان فوت شده اند.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان گفت: برنامه های روز جانباز با همکاری دستگاه‌های مختلف فرهنگی از جمله حسینیه و زینبیه اعظم زنجان برگزار می‌شود و هدف از این برنامه‌ها ترویج  فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است. و برای تحقق این امر مهم تلاش می کنیم.
کاظمی تاکید کرد: دیدار جانبازان با ائمه جمعه، برگزاری جشن ولادت حضرت ابوالفضل (ع)، اجرای طرح سپاس، اعزام ایثارگران به اردوهای زیارتی و سیاحتی، دیدار با جانبازان خاص، برنامه‌های فرهنگی و ورزشی، ارسال پیامک‌های تبلیغی و نصب بنر در سطح شهر و
کاظمی به معوقات جانبازان اشاره کردو گفت: معوقاتی که از جانبازان باشد، نداریم و همه معوقات از سال ۹۱ تا ۹۳ پرداخت شده  و هفته آینده معوقات خانواده‌های شهدا نیز پرداخت می شود.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان به انتخابات اشاره کردو گفت: بنیاد شهید در انتخابات از کسی یا اشخاصی حمایت نمی کند و این بنیاد به دنبال حضور حداکثری مردم در انتخابات است.
کاظمی تصریح کرد: در استان زنجان هزار و ۶۶۵ نفر از خانواده های جانبازان در دانشگاهها تحصیل می کنند و هزار و ۵۰۰ نفر از فرزندان ایثارگران بیکار هستند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code