• صفحه اصلی
  • >
  • اخبار
  • >
  • باید از فرصت دفاع مقدس استفاده کرده و اهداف شوم دشمنان به جوانان تبیین شود

باید از فرصت دفاع مقدس استفاده کرده و اهداف شوم دشمنان به جوانان تبیین شود

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، ولی‌الله مصائبی عصر امروز در جلسه هماهنگی برنامه‌های مناسبتی هفته دفاع مقدس اظهارداشت: جنگ ایران و عراق یکی از بزرگترین جنگ‌های طولانی تاریخ است.وی با تاکید بر لزوم پاسداشت دفاع مقدس و اجرای برنامه‎های متنوع در هفته دفاع مقدس افزود: باید برنامه‌ها در حاشیه و مرکز شهر به صورت مدون انجام شود.

معاون فرهنگی اداره‌کل تبلیغات اسلامی استان زنجان با تاکید بر اجرای برنامه‌ها با محوریت تمرکز به شهرستان‌ها ادامه داد: بحث تنوع بخشی به برنامه‌ها نیز باید مورد توجه قرار گیرد.
وی با اشاره به اینکه هر سال نباید ما برنامه‌های یکسان را ارائه دهیم، خاطرنشان کردد: با توجه به وضعیتی که است در برنامه ها با شکل محتوایی باشد و اگر بنا است این برنامه گرامی داشته شود، برنامه‌های سال‌های متوالی تکمیل کننده هم باشد.
معاون فرهنگی اداره‌کل تبلیغات اسلامی استان زنجان با تاکید بر دقت در بحث تولید محتوا و مطالبه در این باره افزود: باید دستگاه‌ها در این زمینه منسجم‌تر عمل کنند و در اجرای این برنامه‌ها صرفا به برنامه‌های ابلاغی از مرکز اکتفا نشود.
مصائبی با اشاره به هجمه فرهنگی دشمنان و در راستای ضربه زدن به نظام و انقلاب گفت: باید از فرصت دفاع مقدس استفاده کرده و اهداف شوم دشمنان به جوانان تبیین شود.
وی بر اجرای  تولید برنامه‌های محتوایی و کیفی تاکید کرد و گفت: برنامه‌ها باید کیفیت لازم را داشته باشد تا بتواند خروجی خوب و مثبتی را فراهم کنند.
معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان با تاکید بر لزوم همکاری همه دستگاه‌های اجرایی بیان کرد: باید از ظرفیت‌های دستگاه برای تبیین دستاوردهای نظام و انقلاب اسلامی بهره گرفت.
مدیرکل امور اجتماعی استانداری زنجان نیز در این جلسه با اشاره به برنامه‌های پیش‌بینی شده برای اجرا در هفته دفاع مقدس اظهار داشت: دستورالعمل‌هایی از سوی وزارت کشور در زمینه اجرای برنامه‌های هفته دفاع مقدس به دستگاه های اجرایی استان ابلاغ شده است.
مسیح‌الله سلطانی با اشاره به اینکه مطابق این دستورالعمل ها برنامه های استان اجرایی می‌شود، خاطرنشان کرد: همچنین سایر برنامه‌های پیشنهادی نیز تا قبل از هفته بررسی و نسبت به اجرای آنها اقدام می‌شود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code