• صفحه اصلی
  • >
  • اخبار
  • >
  • امنیت ما با وحدت در زیر سایه ولایت در برابر دشمن تامین خواهد بود

امنیت ما با وحدت در زیر سایه ولایت در برابر دشمن تامین خواهد بود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی زنجان، ویژه برنامه یادبود شهدای مدافع حرم استان زنجان صبح امروز با حضور پرشور دانشجویان، استادان و کارکنان دانشگاه زنجان و همچنین با حضور خانواده های دو شهید مدافع حرم استان زنجان در مرکز همایش های بین المللی غدیر دانشگاه زنجان برگزار گردید.

در این برنامه معنوی که توسط نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، معاونت فرهنگی و اجتماعی، بسیج اساتید، بسیج کارکنان و بسیج دانشجویی دانشگاه زنجان برگزار شد، سرداراسلام محمد تقی اصانلو فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا سپاه پاسداران که اخیرا موفق به دریافت نشان فتح ۱ از دستان رهبر معظم انقلاب گردیده است، حضور بهم رساند.
در این مراسم سردار محمد تقی اصانلو از فرماندهان فاتح عملیات رفع محاصره شهرهای نبل و الزهرا در ابتدای بیانات خود با تجلیل از مقام شامخ شهدای انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی، علی الخصوص شهدای مدافع حرم تصریح کرد: این عزیزان تا همین روزهای اخیر در کنار این مردم قدم می زدند و در جای جای فرایندهای انقلاب اسلامی چه در عرصه های سخت و چه نرم حضور داشتند.
سردار اوصانلو بیان داشت: شهدای ما در هر کجا که انقلاب اسلامی نیاز به دفاع داشت حضور یافته و عاشقانه آمدند و امروز هم در سوریه به رشادت پرداختند.
 فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا سپاه پاسداران با بیان این که برخی از دانشجویان از من سوال  می کردند که اگر باز جنگی صورت گیرد، مردم همانند فتح المبین و بیت المقدس می آیند یا خیر؟ تصریح کرد: ما امروز و پس از ۳۵ سال در عرصه های مختلف، ثمره آن فرهنگ جهادی که از عملیات آزادسازی خرمشهر به جامانده را بهره برداری کرده و در جای جای جهان اسلام از آن استفاده می کنیم و امروز جوانان ما کمتر از جوانان دیروز نیستند.
این سردار سپاه اسلام اظهارداشت:اگردیروز ما برای یک تیر فشنگ مشکل داشتیم ودرعملیات فتح المبین و بیت المقدس از سلاح های غنیمت گرفته از دشمن تجهیز می شدیم، امروز از همین زنجان می توانیم خاک اسرائیل را هدف قرار داده و آن گنبد آهنین را با خاک یکسان کنیم.
ایشان افزود: امروز جوانان ما می دانند که وهابیت یک توطئه و نه یک دین و شریعت است و می دانند که وهابیت دست ساز انگلیسی هاست و از درون آن برای از بین بردن اسلام، تکفیر به وجود آمد و کسی که سرسوزنی برای اسلام دلسوزی می کند، قطعا آماده جان دادن برای اسلام است.
سردار اصانلوافزود: در روز آزادسازی نبل و الزهرا، در رتیان و هردتنین مبارزه جوانان امروزمان را دیدیم که فرماندهان لبنانی بعد از عملیات، پیش حاج قاسم سلیمانی آمادند و اعلام کردند که در طول عمرمان چنین رزمندگانی را ندیده بودیم.
ایشان ادامه داد: امروز ارتش جهان اسلام در سوریه و عراق تشکیل شده است و نیروهای جوان و آماده ای از کشورهای پاکستان، افغانستان، عراق، سوریه، یمن و ایران وجود دارد که ارتش جهان اسلام هستند و آن چه آمریکایی ها را نابود می کند همین مساله است.
فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا سپاه پاسداران با بیان علت ترس آمریکا از رزمندگان اسلام خاطرنشان کرد: دلیل اینکه امریکایی ها می ترسند و هر روز دچار اشتباه می شوند از جوانان است.
این سردار سپاه اسلام با بیان صحبت های امام خمینی (ره) در قطعنامه ۵۹۸اظهار داشت: حضرت امام (ره) در سال ۶۷ و در قطعنامه فرمودند کمربندهایتان را محکم ببندید که هیچ چیز عوض نشده است و امروز ما می بینیم بعد از ۲۸ سال، کمربسته های دیروز همچنان آمادگی خود را حفظ کرده اند و در مقابل، امریکا و پادگان آن به نام اسرائیل قدرت نمایی می کنند.
ایشان در ادامه با بیان صحبت های امام (ره) در روز آزادسازی خرمشهر که فرمود خرمشهر را خدا آزاد کرد، تصریح کرد: ما آن روز با هیچ، دشمن را شکست دادیم و اولین چیزی که در آن زمان وجود داشت اتحاد و یکپارچگی بود.
سردار اصانلو بیان کرد: امروز بزرگترین موفقیت ما این است که در زیر بیرق ولایت یکپارچه باشیم و به هیچ قیمتی حاضر نشویم امنیت خود را بر روی میز مذاکره بفروشیم و به هیچ عنوان چه برای کسب قدرت و چه کسب ثروت، حاضر نشویم امنیت خود را بفروشیم.

ایشان ادامه داد: گاها مواجه می شویم که کسانی برای هیچ و پوچ و برای گرفتن یک منصب، امنیت را زیر سوال می برند در حالی که امنیت قابل فروش نیست.
فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا سپاه پاسداران خاطرنشان کرد: مردم کشور سوریه در آسایش زندگی می کردند و حتی در بسیاری از روستاها بهتر از شهرهای ما زندگی می کردند اما اگر همه چیز داشتند امروز یک چیز ندارند و آن امنیت است. ما باید قدر امنیت خود را بدانیم و تنها چیزی که می تواند امنیت ما را حفظ کند، وحدت، یکپارچگی و در زیر بیرق ولایت ایستادن در برابر دشمن است.
این سردار سپاه اسلام افزود: اگر این یک مورد را از دست بدهیم و حتی خیابان های ما از طلا باشد ولی امنیت نداشته باشیم هیچ چیزی نداریم.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code