امروز همه این آرامش را مدیون خون شهدا هستیم

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، علی کاظمی ظهر امروزدردیداربا فرمانده انتظامی این استان،بیان کرد: شهدا از جان خود برای دفاع از دین و ارزش‌های آن گذشتند.
وی به تفاهم نامه منعقد شده با فرماندهی انتظامی استان و بنیاد شهید و امور ایثارگران اشاره کردوخاطرنشان کرد: امید است با همکاری بیشتر دو مجموعه معضلات اجتماعی کاهش یابد.

کاظمی با تأکید براینکه توسعه کشوردرسایه امنیت حاصل می‌شود،افزود: محوری‌ترین موضوع در کشور موضوع فرهنگی بوده و مادران و پدران شهدا و جانبازان به عنوان معتمدان محله می‌توانند نقش محوری را در کاهش آسیب‌های اجتماعی داشته باشند.
کاظمی با اشاره به ارتباط دو سامانه مردمی ۱۶۱۶ اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان با سامانه فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ نیروی انتظامی،یادآور شد: در حال حاضر سامانه ارتباطات مردمی «هاتف» این اداره کل رونق زیادی گرفته است.
فرمانده انتظامی استان زنجان با تاکید بر اینکه ما هر چه داریم از شهدا داریم،اظهار کرد: امروز همه این آرامش را مدیون خون شهدا هستیم.
علی آزادی با اشاره به نقش شهدا وایثارگران در پیروزی‌های انقلاب اسلامی تصریح کرد:ترویج و نشر فرهنگ ایثار و شهادت به عنوان محوری‌ترین موضوع در اولویت برنامه‌های پلیس استان قرار دارد.
وی با اعلام اینکه دلجویی و سرکشی از خانواده معظم شهدا وظیفه همگانی و به ویژه وظیفه مسؤولان است،ادامه دادد: گسترش تعاملات متقابل باید مورد توجه باشد. 
فرمانده انتظامی استان زنجان افزود: ترویج و نشر فرهنگ ایثار و شهادت یکی از اولویت‌ها در برنامه‌های نیروی انتظامی است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code