تمام دستگاه‌های اجرایی باید برای برگزاری کنگره شهدا تلاش کنند

آیت‌الله علی خاتمی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان با بیان اینکه تمام دستگاه‌های اجرایی باید برای برگزاری کنگره شهدا تلاش کنند، ابراز کرد: شهدا برای همه است و ما به شهیدان نیاز داریم. کنگره فقط یکبار در استان زنجان برگزار خواهد شد و بنابراین باید تلاش خود را در این راستا انجام دهیم.

وی با بیان اینکه بخاطر کهولت سن بسیاری از والدین شهدا به فرزندان شهیدشان پیوسته‌اند، خاطرنشان کرد: خوشبختانه آثار خوبی از والدین شهدا جمع‌آوری شده است.

امام جمعه زنجان با تاکید بر اینکه باید نمادهای ایثار و شهادت در تمام شهرستان‌های استان زنجان ساخته شود، گفت: در ورودی‌های شهر زنجان ساخت المان شهدا نیاز است و باید مسئولان در این راستا برنامه‌ریزی کنند.

فتح‌الله حقیقی استاندار زنجان هم در این جلسه با بیان اینکه بودجه کنگره شهدا باید در جلسه آینده شورای برنامه‌ریزی استان مصوب شود، عنوان کرد: کارهای کنگره باید با شتاب بیشتری انجام بپذیرد.

وی به لزوم نظارت در کار کمیته‌های کنگره شهدا تاکید کرد و افزود:  در هفته‌ آینده با مسئولان کمیته‌ها جلسه‌ای برگزار خواهیم کرد تا بر عملکرد کمیته‌ها نظارتی داشته باشیم. همینطور سهم اجرایی هر شهرستان را باید به فرمانداران ابلاغ کنیم تا شهرستان‌ها با وظایف خود آشنا شوند.

به گزارش تسنیم، در ادامه جلسه برخی از مدیران دستگاه‌های اجرایی نظرات و پیشنهادات خود را در راستای هرچه باشکوه‌تر برگزار شدن کنگره ۳۵۳۵ شهید استان زنجان ارائه کردند.

انتهای پیام/

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code