اعزام ۶۰ تن از فرزندان شهدا به مشهد مقدس

مسئول بسیج جامعه استان زنجان از اعزام ۶۰ تن از فرزندان شهدا به مشهد مقدس خبر داد.

لیلا رمضانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در زنجان اظهار داشت: توفیق بزرگی است که امسال رویداد بزرگ کنگره شهدا در زنجان برگزار خواهد شد؛ در همین راستا بسیج جامعه زنان و کمیته بانوان کنگره شهدا اقدامات مهمی را برای این رویداد برنامه‌ریزی کرده‌اند. 

وی در ادامه به برگزاری جشنواره قصه‌گویی اشاره کرد و گفت: این جشنواره با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد و الان در مرحله داوری جشنواره قرار داریم.

مسئول بسیج جامعه زنان استان زنجان گریزی به برگزاری شب شعر زد و تصریح کرد: شعرهای خوبی توسط شاعران خانم به دبیرخانه ارسال شده و به‌زودی در حسینیه اعظم زنجان مراسم اختتامیه شب شعر برگزار خواهد شد.

زمان برگزاری کنگره شهدای زنجان اعلام شدهمه دستگاه‌های اجرایی برای برگزاری باشکوه کنگره شهدای زنجان پای کار بیایندکنگره شهدای زنجان| یادواره شهدای قریب به مناسبت بازگشت آزادگان به میهن اسلامی برگزار می‌شود

وی در ادامه  به برنامه “رسم شیدایی” اشاره کرد و افزود: قرار است در ۱۸ شهریور ماه ۶۰ تن از دختران شهدا (سنین ۲۰ تا ۴۰ سال) را با همکاری نمایندگی آستان قدس رضوی در زنجان، به مشهد مقدس اعزام کنیم. براساس برنامه‌ریزی‌‌ها قرار است در مشهد مقدس برای این بانوان برنامه‌های فرهنگی متنوعی را با موضوع کنگره برگزار کنیم.

وی به اجرای مسابقات کتابخوانی اشاره کرد و گفت: مسابقه کتابخوانی تا ۳۱ شهریور ماه ادامه خواهد داشت. در این مسابقه، اداره‌کل کتابخانه‌های استان با ما همکاری دارند.

انتهای پیام/

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code