حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. ساعت تعداد کل نوشته ها : 6305 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد دیدگاهها : 363×
اردوهای راهیان نور جزو تاثیرگذارترین برنامه های فرهنگی و معنوی است
2

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، حسین یکتا امشب در مجمع فعالین بسیج دانشجویی زنجان اظهار کرد: یک بسیجی همواره باید رصد خوبی از اوضاع دشمن داشته باشد.وی با اشاره به اینکه در زمان جنگ نیز رصد خوبی از اقدامات دشمن بود، اضافه کرد: رصد وضعیت دشمن در آن زمان بر اساس امکانات روز انجام […]

پ
پ

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، حسین یکتا امشب در مجمع فعالین بسیج دانشجویی زنجان اظهار کرد: یک بسیجی همواره باید رصد خوبی از اوضاع دشمن داشته باشد.
وی با اشاره به اینکه در زمان جنگ نیز رصد خوبی از اقدامات دشمن بود، اضافه کرد: رصد وضعیت دشمن در آن زمان بر اساس امکانات روز انجام می‌شد.عضو شورای مرکز بنیاد

فرهنگی خاتم الاوصیاء در ادامه با اشاره به اینکه دشمن متوجه آغاز نبرد آخرالزمانی شده است، افزود: به همین دلیل است که دشمن مرتب اقدامات خود را ضد اسلام انجام می‌دهد.
وی با اشاره به اینکه آخرین اقدامی که دشمن آغاز کرده است، این است که شهادت طلبی را از ما بگیرد، اظهار کرد: دشمن وقتی دید که با پیروزی انقلاب اسلامی همه برنامه‌های آنها به هم ریخته است، تلاش خود را برای براندازی انقلاب اسلامی و ضربه زدن به آن را آغاز کرد.
وی با اشاره به اینکه امروز یاد و نام امام راحل در همه جهان می‌درخشد، اظهار داشت: امروز اندیشه و آرمان امام خمینی(ره) در ایران اسلامی از جایگاه خاصی برخوردار است.
عضو شورای مرکز بنیاد فرهنگی خاتم الاوصیاء در ادامه با اشاره به اینکه هم اکنون نبرد آخرالزمانی آغاز شده است و از ابعاد جنگ این کاملا مشخص است، تصریح کرد: دشمن نیز به دنبال ضربه زدن به دین اسلام است.
این مسئول در ادامه با تاکید بر انجام فعالیت‌های فرهنگی اضافه کرد: باید با اجرای برنامه‌هایی همچون اردوی راهیان نور و مشهد نسبت به تزکیه نفس اقدام کنیم.
وی با اشاره به آثار تربیتی اردوهای راهیان نور در وجود جوانان بیان کرد: باید زمینه برگزاری این اردوها بیش از پیش فراهم شود.
این مسئول با اشاره به اینکه اردوهای راهیان نور یکی از تاثیرگذارترین برنامه‌های فرهنگی و معنوی است، اضافه کرد: دانشجویان با حضور در این مناطق تحول روحی و فرهنگی پیدا کرده و هرچه بیشتر با فرهنگ ایثار و شهادت آشنا می‌شوند.
وی با اشاره به اینکه نسل جوان امروز دوران هشت سال دفاع مقدس را ندیده‌ و تجربه‌ای از آن ندارند، افزود: برای ترویج فرهنگ دفاع مقدس، باید خاطرات شهدای دفاع مقدس باید به چند زبان دنیا ترجمه شود.
 عضو شورای مرکز بنیاد فرهنگی خاتم الاوصیاء با اشاره به اینکه بسیج دانشجویی نیز در مقابله با دشمن نقش بسزایی دارد، افزود: باید بنای تمدن نوین در کشور نهادینه شود.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.