در سالگرد عملیات والفجر ۸ یادواره شهدا برگزار خواهد شد

به گزارش خبرنگار حماسه و جهاد دفاع پرس،‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏ مراسم گرامیداشت دریادلان غواص و شهدای غواص زنجانی سه شنبه(۲۰ بهمن) در شهر زنجان برگزار خواهد شد.

در این مراسم که به همت سپاه انصار المهدی(عج) استان زنجان برگزار می‌شود، سردار «امین شریعتی» فرمانده لشکر ۳۱ عاشورا در دوران دفاع مقدس سخنرانی خواهد کرد.
لازم به ذکر است‏، رهبر معظم انقلاب اسلامی در سفر به استان زنجان در مهرماه سال ۸۲ بیان داشتند: «غوّاصان دریادل، غوّاصان خط‌شکن، شهداى سرافراز ارتش و سپاه و بسیج، چهره‌هاى ماندگار این استان و این منطقه‌اند. البتّه شهیدان ما در هر منطقه‌اى، فقط متعلّق به آن منطقه نیستند؛ متعلّق به همه‌ى ملّت ایرانند.»
ایشان همچنین فرمودند: «مجاهدت آنها ــ که به‌عنوان غوّاصان دریادل، در قضایای کربلاى چهار و پنج معروف شدند ــ هرگز از یاد تاریخ این مرز و بوم نخواهد رفت. آنها همچنان که خداى متعال فرموده است، زنده‌اند. ما باید تلاش کنیم آن ارزشهایی را که آنها به‌خاطر آن در این میدانها وارد شدند، زنده بداریم.»
خاطرنشان می‌سازد سردار منصور عزتی‏، سردار محمدتقی اصانلو فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع)‏، سردار مجید ارجمندفر جانشین فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) و سردار جهانبخش کرمی فرمانده سپاه انصار المهدی(عج) استان زنجان از فرماندهان زنجانی دوران دفاع مقدس بودند

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code