حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. ساعت تعداد کل نوشته ها : 6289 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد دیدگاهها : 363×
معلم شهید مهدی طهماسبی
5

زندگینامه شهید مهدی طهماسبی اللهم اجعلنى من جندک فان جندک هم الغالبون و اجعلنى من حزبک فان حزبک هم المفلحون. سلام بر حضرت مهدى (عج) سلام بر امام خمینى و سلام بر پدر مادرم و سلام و درود بر شما ملّت مسلمان و زحمتکش و حزب الله از اینکه از خانه به سوى جبهه هاى […]

پ
پ
شهید مهدی طهماسبیزندگینامه شهید مهدی طهماسبی
اللهم اجعلنى من جندک فان جندک هم الغالبون و اجعلنى من حزبک فان حزبک هم المفلحون.
سلام بر حضرت مهدى (عج)
سلام بر امام خمینى و سلام بر پدر مادرم و سلام و درود بر شما ملّت مسلمان و زحمتکش و حزب الله
از اینکه از خانه به سوى جبهه هاى حق علیه باطل بیرون آمدم بسیار خوشحالم چون خداوند بر ما منّت نهاد و جبهه جنگ را بر ما قسمت نمود و این خود یک خوشبختى بزرگ است. امید است که همه مردم مسلمان ایران در مبارزات علیه طاغوتیان همیشه آماده و آگاه باشند و در همه زمان مجاهد بمانید.
من در طول زندگى زودگذرم خیلى بدی ها نمودم و از همه ملت ایران مى خواهم که مرا ببخشند و حلالم نمایند.
من وصیت مى کنم که ۴ سال نماز و روزه برایم مانده که من شرمنده ام آن عبادت را به خوبى به جاى نیاوردم و ۵۰۰ تومان نظر کرده بودم که اگر خداوند جبهه را برایم قسمت کند به مرقد مطهر حضرت امام زاده سید ابراهیم بیندازم که پدرم آن را از پولى که به مادرم سپردم بگیرد و بیندازد و مادرم نیز بقیه پول را اگر احتیاج شان نباشد از سوى من به حساب ۱۰۰ امام (خانه سازى براى مستضعفین ) واریز نمایند و موتورى را که من از نهضت دریافت نمودم متعلق به من نیست بلکه باید تحویل نهضت سواد آموزى گردد و مقدارى پول هم در بانک بهرامیون دارم که او خودش آن پول را به حساب دولت انقلابى ایران واریز نماید از لباس هاى نظامى و وسائل نظامى مانند کیسه انفرادى و چادر انفرادى و کلاه و اورکت آمریکائى و همه آنها را به سپاه پاسداران زنجان از سوى من بدهید و یک عدد جعبه تنظیف اسلحه در زیر تانکر گازوئیل پشت یکى از پایه هاى آن گذاشتم که آن را نیز به سپاه پاسداران تحویل دهید.  
دیگر عرضى ندارم دیدار ما در جهان ابدى که انشااله شما پدر و مادر عزیز و قهرمان را خواهیم دید.
پدر و مادر عزیزم شما رنج فراوان کشیدید و در مرگ فرزندانتان گریه نکردید و همیشه شکر نمودید و مى دانم که در مرگ من نیز هیچ ناراحتى بدلتان راه نخواهید داد.
شما مرا به رضایت خود به جهاد فرستادید خداوند شما را تائید نماید.  
 

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.